Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen középkategóriás tápok...

Milyen középkategóriás tápok vannak?

Figyelt kérdés
Mivel 14 éves vagyok,nem én ettem a kutyám,nem mondhatom meg,mit vehetünk. De beszéltem a szüleimmel,és egy középkategóriás tápban megegyeztünk. Tudtok néhányat mondani? (esetleg melyik táphoz milyen kiegészítő vitamin kell?KÖSZI
2009. jún. 10. 18:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bosk prime neten lehet rendelni, és szerintem jobb mint a dog chow. az nekem az nagyon nem jött be ebben van hal is.
2009. jún. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

én is uigy vagyok mint a kérdező :)

De nyáron dolgozok igy tudok majd prémium tápot venni :)

Amúgy amik jók még : Fides (kb. 6000 Ft)

Willowy (kb.4000-5000Ft)



A Friskies nem közép kategóriuás!! ráadásul tele van szinezékkel, és alig van benne fehérje, ez alsó kat.táp. igaz egy szinttel jobb talán mint a tescos táp ...

2009. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát,annak sajnos nincs sok értelme,hogy egyszer megkapja az Acana-t, másszor meg a Friskiest,ennek ellenére, mikor szülinapi pénzt kapok,mindig rá költöm :)Csak sajnos, ez nem sokszor van :(
2009. jún. 11. 15:11
 14/16 anonim ***** válasza:
Friskies, Darling
2009. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Friskies és a Darling nem középkategoriás, hanem a olcsó szemét.
2009. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kinek hogy...
2009. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!