Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet e baja a kutyának ha...

Lehet e baja a kutyának ha megevett 2 darab pulykanyakat?

Figyelt kérdés
A minap húslevessel tápláltam éhedző testemet és a kutyának adtam belőle a két darab öt centis pulykanyak darabot be is falta úgy 20 perc alatt:) Ma a reggeli sétánál volt egy jó kis hasmenés tulajdonképpen víz vagy nemtudom (sárgás volt). Vér nemvolt benne. Hányt is 2 kis sárga köpetet. Adtam neki Bolus abtrinegs tabit meg megevett pár jutifalatot is:)
2012. márc. 13. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nemvalószínű, hogy baja lenne tőle
2012. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Szerintem nem a pulykanyak miatt van, most terjed egy kis járvány kutyák közt, pont ez a tünet.

(durvább esetben véres is a hasmenés.)

Csak egy kis bélgyulladás.

(Persze lehet, a tiednek csak átmenetileg rosszalkodott a hasa, de ha gondolod, 3-5 nap diéta nem ártana neki.)


a diétás étrend:

főtt rizst kapjon répával, reszelt almával, fehér hússal vagy párizsival, és keverj hozzá 1-2 kanál joghurtot vagy kefírt.

naponta 2x egyen.



jobbulást a kutyusnak!:)

2012. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem belepusztult.Az orvos 2-szer volt nála nem tudott kakilni a pulyka csont összezsugorodott és megakadt a bélben parafin olajat kellett itatnom vele3-napig szenvedett nagyon én még talán jobban minden erőlködésnél sikitott a fájdalomtól mire nagy nehezen szabályosan megszültük majdnem akkora volt mint sgy teniszlabda. Soha többé semmilyen szálkás csontot nem adtam neki.
2012. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen méretű a kutya. Egy yorkinak nyilván megterhelő, de egy nagytestűnek meg sem kottyan.
2012. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasza elgondolkodtatott...


ha 20 percig ette, mekkora kutyáról van szó?:O


Lehet igaza van az utolsónak és állatorvossal meg kellene nézetni.


Minden esetre ha még egyszer hány és nincs széklet, irány az orvos.

2012. márc. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az enyémnek az egész pulykanyak kb 2 másodperc. Ésnem lesz baja tőle. mekkora a kutya?

(a nvak egyébként nem szálkás csont,nyugodtan adható a kutyának)

2012. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

még a 8 kilósomnak is elég 20 másodperc két pulykanyak eltüntetésére...

valami csiviről van szó?...


nem levert, kedvetlen a kutya?

2012. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6 kilós spicc+agár+tacskó. Azóta evett is és most épp egy gumicsonttal küzd:D
2012. márc. 13. 13:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Ő nem szeret habzsolni kiélvezi minden pillanatát azért lehetett 20 perc mert jól megrágta:D A pulykanyak meg olyan vastag volt mint mondjuk egy kígyóuborka és vagy 15 centis. Ez volt 2-é vágva.
2012. márc. 13. 13:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Figyeld meg a következő székletét, ha normális, akko lehet csak elcsapta a hasát, ha megy a hasa, tartsd be azt a diétát :).
2012. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!