Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagy darab vagy több...

Egy nagy darab vagy több kisebb házőrzőt?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb megoldás kertes házhoz

Mondjuk egy nagy rottweiler vagy 2-3 puli

Tudnátok ilyen kisebbeket mondani


2011. szept. 22. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Pulim és egy Foxterrierem van. Nálam a több kisebb jobban bevált. Éberebbek. A Szomszédomban 2 Rotweiler van. De csak akkor ugatnak ha az enyémek el kezdik. Mindent előbb észre vezsnek!!!
2011. szept. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

elaső vagyok


Vagy vegyél 2 kicsit meg 1 nagyot.

2011. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
az mondjuk nem lenne baj ha nem ugatnának meg mindenkit, csak az érdekelne hogy melyik esetben lenne jobban védve a ház meg a kert
2011. szept. 22. 16:37
 4/22 anonim ***** válasza:
2-3 pulira adom a voksot!!!Első már megindokolta miért,egyetértek Vele!
2011. szept. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
szomszédban van 3-4 puli, olyat neeee!!! azok annyit ugatnak, én aludni is akarok :)
2011. szept. 22. 16:38
 6/22 anonim ***** válasza:

Az én közepes testű,jávor kutyám soha nem ugatott meg senkit,meg is jegyezték,hogy ez aztán az igazi házőrző.. aztán egyszer mikor egyedül voltam itthon beakartak törni hozzánk,olyan szinten kikelt magából,torka szakadtából ugatot,szóval szerintem nem azon múlik,hogy napközben mennyit ugat.

Ja igen nem kell harci kutyát venni ha fogalmad nincs arról,hogy kell bánni vele.

2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Akor vegyél egy Rotweiler a szomszédomé bárkit benegednek de nagyon félenk tőlük!
2011. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Őrzés szempontjából a több kutya mindig jobb, mint az egy. Egyet könnyen ki lehet készíteni, ha a betörő úgy akarja, többet már nehezebb. Meg több szem (orr, fül) többet lát. De az azért nem rossz, ha van nagy testű kutya is, nemcsak kicsik, mert attól azért jobban félnek.
2011. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsi egy nagy. A nagy lehet bármilyen mamlasz, a mérete bőven elég ijesztgetésnek. A kicsi meg azért kell, hogy felébressze a mamlaszt ha akció van :)
2011. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha veszel két tacsit.:) hihetetlen éberek, figyelmesek, családszeretőek, megbízhatóak, és amilyen kicsi olyan veszedelmes is..:)
2011. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!