Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez hogyan működik?

Ez hogyan működik?

Figyelt kérdés

a szaporítok a köjköket eladják más országokba (Olaszo. ról hallottam) és utáánna mi lesz a kiskutyákkal? jól tartják őket?

az én kiskutyámat is ki akarta vinni a régi gazdája de többett ajánlottam érte így ideadta.


2012. márc. 13. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy ismerősünk. Igaz ő nem szaporító hanem rendes tenyésztő. Tk.-s kiskutyákat ad el. Általában mindig Olaszországba. Az ő kutyái pl. jó helyre kerülne. A legtöbbje kiállításra megy.....

A szaporítós kutyákkal nem tusom, hogy mi lesz ott de meren remélni hogy őket is jól tartják ott!

2012. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kölyök szót ly-vel írjuk. Amúgy az a legkevésbé sem érdekli a szaporítót, hogy milyen dolga lesz a kutyának. Az érdekli, hogy kapjon érte pénzt.
2012. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ezek a kereskedők Pet Shopokba szállítják a kiskutyákat. Felvásárolják itt fillérekért kint pedig 10x annyiért adják el. Bár Olaszországban nem tudom hogy ez a Pet Shop üzemel e. Ha nem akkor pedig szokott lenni egy ilyen gyűjtő szerűség oda visznek több száz/ezer kutyát és oda mennek az emberek kutyát venni. Kb úgy mintha te elmennél a kirakodó vásárba. Olaszországba magánszemélyek kétlem, hogy visznek ki ilyen nagyobb tételbe. Nagyon komoly maffia van az olaszoknál.
2012. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szomorú hogy kutyákkal hogy kereskednek :(
2012. márc. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!