Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ez a remegés?

Miért ez a remegés?

Figyelt kérdés
Csak akkor csinálja a kutyum ha alszik. Nem remeg olyan nagyon nagyon, inkább ráng. De azt sem mindig. Most békésen szunyókál. Csak így néha néha rájön. Talán azt jelentheti, hogy mivel alszik így pihen az idegrendszere?
2012. márc. 13. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Álmodik.
2012. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy álmodik, az én kutyusom ugatni is szokott álmában és van, hogy úgy mozognak a lábai, mintha finoman szaladna is :)
2012. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt egy olyan macskám ami ha alvás közben betettem a szájába az ujjam elkezdett vele cumizni xD tök aranyos volt. amugy az én kutyám is van hogy megrezzen álmában. énis csak azt tudom mondani hogy biztosan csak álmodik :)
2012. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ugat és "szalad" álmában!:) Én mindig jót mosolygok rajta, aztán meg mikor felkel belőle, akkor látszik rajta, hogy hirtelen azt sem tudja, hogy hol van!:D Nagyon mókás szerintem!
2012. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hehe.:) Ja, én is gondoltam erre, remélem csak erről van szó.:) Hát néha nyüszizik is. Akkor biztos rémálma van.:D
2012. márc. 14. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!