Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy a baj úgy érzem, sok...

Nagy a baj úgy érzem, sok választ szeretnék kapni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Kiskutyám ma reggelre beteg lett. Hányt. Tegnap este a szokásos álmosságon kívül nem látszott rajta semmi. Most látszik rajta, hogy rosszul van. Egyszer hányt, most próbál aludni, horkol is, szóval valamennyire megy is neki, de látszik, hogy éber és meg meg remeg. Nagyon félek, kétségbe vagyok esve, találkozott már valaki ilyen esettel? Mi lehet a baja?
2012. febr. 2. 08:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Látatlanban csak találgatni lehet. Vidd el az állatorvoshoz, vagy legalább hívd fel hogy mit mond rá!

Nekem az első dolgom lenne, hogy elviszem.

2012. febr. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olyan előfordul, hogy a kutyák maguktól bizonyos időközönként hánynak, ez még normális is lehet, de csak akkor, ha betegségnek egyéb jelét nem látni rajtuk. A tied remeg, stb. Vidd orvoshoz!
2012. febr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Milyen fajta?
2012. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2-3 óra múlva lesz csak kocsi... Mindenképp elviszem, nekem is ez volt a legelső gondolatom. Csak addig is csinálni szeretnék valamit, legalább csak tudni, mi lehet a baja. Most álomba merült úgy néz ki. Reggeli kaki/ pisi is meg volt. csóválja a farkát és úgy szaladt be az udvarról. Úgy tűnik a kedélyállapota rendben.
2012. febr. 2. 09:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha a kedélyállapota rendben, akkor túl nagy gond nem lehet. Lehet csak valami olyat evett, ami megfeküdte a gyomrát, vagy csak valamitől fáj neki. 2 hete én is arra ébredtem, hogy a kutyám hány, reggelizni sem akart, el kellett mennem melóba, de estére be volt tervezve a doki. Hazamentem melóból a kutyának semmi baja nem volt. Valszeg csak a gyomra fájdult meg. :)
2012. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Vidd el azért, hogy nézze át, de szerintem ebben az esetben, ha jó a kedve, nem változott semmi, akkor könnyített magán és ennyi történt. Néha csinálnak ilyet a kutyák, de az a biztos, ha megmutatod a dokinak.
2012. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az lesz, mindenképp megnézetem. Amúgy nagyon barátkozós, meg lát és már úgy csóvál, hogy az egész hátsó fele kileng. Azért furcsállom nagyon, mert tápot eszik, mást nem. És azt is hányta ki, gondolom még a vacsit. Nagyon nem szeretném, ha az lenne, hogy tegnap esti séta közben nyalt valamit be. Figyelek rá, de mindig 100%osan nem lehet, és még kiskutya, minden érdekli. Oltásai meg vannak, de az se mindenre garancia.
2012. febr. 2. 09:16
 8/15 A kérdező kommentje:
Amikor azt írtam nagyon barátkozós, azt akartam azzal mondani, hogy attól még, hogy ma reggel csóvált és lelkes volt, lehet hogy sajnos lehet valami baja, mert általában lelkes, ha meglát engem, vagy valami közeli ismerőst.
2012. febr. 2. 09:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, a leírás alapján nem lehet komoly gond:) Persze azért mutasd meg dokinak, mérje meg a lázát.

Az én kutyám is nemrég elkapott valami vírusos bélgyulladást, néhány napig hányt, meg hasmenése volt, de kapott egy szurit, és utána gyorsan helyre jött. Akkor ő is remegett, a doki mondta, hogy a fájdalom miatt, gondolom a gyomra fájhatott.


Annyi (ha tényleg csak egy vírus) hogy néhány napig diétáztasd (rizs, főtt hús) és adjál neki valami élőflórás joghurtot.

És majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

2012. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:) Azt mondjátok, komoly baj esetén nem csóvált volna? Lehet annyi a gondja, hogy picit talán több tápot adhattam neki? Kiskutya és kiskutya tápot kap, de ki kell mérni. Este "sacc per kábéra" adtam neki. Előbb felébredt, és nem mondanám, hogy jobban lett, nem hajlandó inni.:( Nyüszög picit, tuti fáj a hasa. :(
2012. febr. 2. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!