Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff fülvágás, valaki...

Amstaff fülvágás, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Van egy 1éves staffordshire terrierem elég drágán vettem(70e)egy nagyon neves kennelből. Levágattam a fülét DE nem akar szépen állni nem tudtok olyan állatorvost aki megplasztikázná, hogy egyenes álljon vagy valami implantátumot tenne be a porc elé?!! Pls segítesetek! Köszi
2012. márc. 13. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
beszélj a tenyésztővel talán ő tud segíteni
2012. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát Sajnos énis igy vagyok vele h nem áll fel a füle.

Én nem tudom h hol lehetne ilyet.

De szerintem már ilyen korba semmit nem tudsz vele csinálni.

2012. márc. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

beszélj a tenyésztővel, neki talán több tapasztalata van.


de az én - saját kutyámon és az alomtesóin alapuló - tapasztalatom szerint ilyen idős korban már eldöntetett a dolog... az már nem fog felállni. esetleg rövidebbre lehet műttetni. nagyon oda kell figyelni, hogy kinél vágatsz (és még a jó doki is elronthatja, hisz emberből van) és arra is, hogy hogyan kötözöd. több olyan fület is láttam már a saját fajtánknál, ami dőlt (nem konyult, de nem is volt egyenes), és egy kivételtől eltekintve kötözési hibák voltak. nekünk is volt ilyen időszakunk (3,4-4 hós korban), de szerencsére ügyesebben tudtam megkötni, mint az említettek és végül tökéletesen felállt.

2012. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ezt szívtad. Ilyenkor már úgy beporcosodik a fül, hogy nem lehet szebbé tenni. Ha hozzányúlna valami állatorvos a plasztika miatt, elrondítaná jobban. Olyan szép amilyennek te szeretted volna, olyan nem lesz már. Nekem is amstaffom van, igaz vágatlan fülű, habár ha mégegyszer kezdeném, megvágnám a fülét. Mostmár ilyennek szeresd a blökit, de remélem nem adsz túl rajta emiatt.

Képet linkelnél, hogy mégis hogy áll a füle?

mELYIK KENNELBŐL való?

2012. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Rockstone kennelből való. Előtte volt 2 staffink mind2őnek vagyis mind3nak ugyan az az állatorvos vágta a fülét és nem volt probléma.

De azért zavaró, hogy egy gyönyörű kutyát elrontja a füle. Mi is próbáltunk mindenféle kötözést! Néha szépen tartja de elég sokszor rosszul Itt van pár kép:

2012. márc. 13. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Nincsen kép!
2012. márc. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valamiért nem engedi, hogy feltegyem se a ..Kepfeltoltes.hu-ra se a ...noob.hu-ra valami hibát észlel tudtok még valami képfeltöltős oldalt?
2012. márc. 14. 09:14
 8/14 A kérdező kommentje:

Na ittvannak csak olyan képeket találtam ahol egész jól tartja a fülét!

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Próbáltam olyanokat betenni amin jól és kévésbé jól áll a füle!

2012. márc. 14. 09:29
 9/14 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ ekkorába jeleníti meg??? hogy tudnám kissebbre venni?
2012. márc. 14. 09:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Sztem nem olyan vészes a füle,a képek alapján,de valóban 1 évesen már nem sokat tudsz csinálni vele. Én sose értettem miért kell levágatni a fülét? Fülvágás nélkül is ugyan az a kedves,aranyos,gyönyörű(bb) kutya.

Igazából saját magadnak köszönheted.És ahogy az egyik hozzászóló is mondta,valószínű hogy a kötözést rontottad el.

Üdv: egy állatorvos lánya :)

2012. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!