Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam hozzá a...

Hogy szoktassam hozzá a kutyámat a szájkosárhoz? Egyáltalán hogy érjem el hogy hagyja fel tenni?

Figyelt kérdés

Hihetetlen,hogy milyen hisztit vág le! Még egyszer sem sikerült feltenni rá! Direkt hanyat vágja magát és össze vissza ficánkol,egyszerűen lehetetlen rá tenni. Sőt még meg is csipked (harapdál) mikor már száll az agya! Fizikai erőm nincs hozzá,szóval valami jó taktika vagy csel kellene ehhez a kis manőverhez.( nem hat rá a jutifalat!!!)

Egyébként csak az állatorvoshoz kellene a szájkosár,mert igen vagány ott! Az orvos mondta,hogy szoktassam a szájkosárhoz és alkalmazzam is ha legközelebb viszem...hát igen és 5 nap múlva viszem hozzá ivartalanítani...kínos...


2009. jún. 11. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is pont igy volt amikor megprobaltam eloszor feltenni ra.Aztan ugy sikerult hogy tartottam a szajkosarat feleje es elol tartottam egy kis kutyakajat h igy magatol tegye be a szajkosarba a pofijat mert ugye csak igy tudja elerni ami a kezembe van.Es persze a legfontosabb h nem szabad eroltetni mert akkor meg jobban fog tartani tole.Egy kis turelem kell es biztosan menni fog.Sok sikert
2009. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

A szájkosár belsejét kend meg egy kis szalonnával vagy amit a kutyud nagyon szeret.Önként és dalolva fogja kis orrát beledugni.Ha rajta van adj neki egy kis falatot.csináld meg napjában 4-5-ször.És mindíg dicsérd meg nagyon.Minden alkalommal hagyd rajta egy kicsit hosszabb ideig.Simán fog menni:-)

2009. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket,feltétlenül kipróbálom!
2009. jún. 11. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet szoktatni!Rá kell tenni és rajta hagyni...megszokja!
2009. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!