Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » King of darkness dobermann...

King of darkness dobermann kennellel tapasztalat? Hobbicélra mennyibe kerül kb egy kicsi?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát is szívesen fogadom, aki mondjuk ismerősétől hallott róla, nem személyesen. Egyszóval érdekel bármi, amit tudtok róla, a kiskutyák ára is. Úgy állok hozzá, hogy 10 évre választok társat, de azéft nem árthat tudni, mennyit kell gyűjtögetnem.

2012. márc. 13. 20:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem egyébként nagyon szimpatikus, jó eredmények, szép kutyák, igényes a tenyésztő.

2012. márc. 13. 20:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A honlap alapján nagyon szimpatikus, igényes kennel. A kutyák gyönyörűek, kiállítási eredményekkel, szűrésekkel és munka eredményekkel is rendelkeznek. Sajnos személyesen nem ismerem őket. A kölyök árát kb 100-150 ezer körülre tippelném.
2012. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

én eddig csak jót hallottam róluk!

árat csak tippelni tudnék, de tutira 100 fölött

2012. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is nagyon szimpi. Akkor kb 150000? Én is ennyire gondoltam.
2012. márc. 13. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kennel, nekem személyes tapasztalatom is van a tulajjal, igaz még nincs dobim, de mindenképp tőle szeretnék. Ár ügyileg nem tudom mi a helyzet, mert nekem még legalább 2év mire úgy alakul, hogy lehet még egy kutyám, de azt tudom, hogy aki igényli az fizethet részletekben is. A kutyáknak az összes szűrése megvan, nagyon odafigyel a megfelelő párosításokra. Tényleg csak jót tudok mondani. (az egyetlen negatívum számomra, hogy Rocca sose lesz az enyém :) )
2012. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, látom, nagyon jó kennelt néztem ki :) egyébként, hogyan lehet finoman rákérdezmi a tenyésztőnél az árra?
2012. márc. 13. 21:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Felhívod telefonon, vagy írsz neki facebookon /emailben. Nem kell hosszú levél, bemutatkozol, megmondod, hogy szeretnél a jövőben egy dobit, milyen célra, leírod pár mondatban hogy hogyan tartanád, van e kutyás tapasztalatod... és hogy szeretnéd tudni, hogy mennyi pénzt kell kb összegyűjtened.
2012. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó választás, lelkiismeretes tenyésztő. Személyes ismerősöm, dobis társam.
2012. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, akkor írok neki.
2012. márc. 14. 14:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is ismerem személyesen, nagyon szimpatikus tenyésztő, fantasztikus kutyákkal.

Hívd fel telefonon, mondd el az igényeidet, érdeklődj az árról. Jól tippelsz, akörül van az ára.

Egyébként az egyik előző válaszolónak: akkor Rocca nem csak számomra álomkutya?:D Bár én a legjobban Paradise-ért vagyok oda :)

2012. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!