Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is nagy színész?

A ti kutyátok is nagy színész?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves spánielem ha valamit nem akar akkor elkezd sántítani és ha séta közben jön rá akkor pisil utána meg elfelejti hogy melyikre sántított és a másikra sántit na meg ha olyan kedve van és pl. nem viszem sétálni egy nap vagy nem akkor mikor szoktunk akkor meg sértődik és 2 napig tart kibékítenem a ti étek is ilyen vagy csak az enyém?

2012. márc. 14. 21:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Ez elég érdekes :D Tudom, hogy nem válasz, de leírom, mert engem ez is meglep nagyon -> Enyém csak durcizni szokott, ha megkérdem tőle, hogy "Megyünk sétálni?" és mégsem viszem. Lefekszik és nem figyel rám addig, amíg meg nem hallja a lánc csörgését. :) (Ónémetjuhász)
2012. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
aranyos lehet :) ha tudja mikor van a séta ideje akkor az enyém már hozza a pórázt is
2012. márc. 14. 21:49
 3/25 anonim ***** válasza:
42%

Ez a sántítós sztori ismerős. :D

A miénk is ezt csinálja - vizsla. A kedvencem az, amikor jól láthatóan sántikál, aztán meglátja a kutyakajás zsákot a kezemben, és hirtelen meggyógyul, aztán jóllakottan össze-vissza ugrál, el is felejtette, hogy "neki most nagyon rossz."

2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%

Azért is meglepő, mert udvaron van tartva, szóval sosem kéne sétáltatni. Tehát nincs sétáltató idő, amit megszokhatott volna. Csak ritkán és rendszertelenül, szóval szószerint érti, amit kérdezek. Szeret bóklászni a pataknál, főleg nyáron, mert nagy a szőre.


Régen volt egy kuvaszunk, aki utálta a vizet. Emlékszem épp kiabáltam apámnak, hogy elviszem a (kinti) zuhany alá a kutyát, mert 35 fok volt. Erre lelapult, nyüszített és elszaladt :D


Apám mikor fiatal volt, egy moszkvics motorra cserélt egy nyugdíjazott németjuhász rendőrkutyát. Apja akkor kocsmárosként dolgozott és épp bement hozzá, mikor már zárva volt. Mesélte, hogy az a kutya olyan okos volt, hogy mikor azt mondta neki teljes mondattal, hogy "Te most lefekszel az ajtóba és senkit sem engedsz be!", akkor az lefeküdt az ajtóba és senkit sem engedett be! Mikor jött a jónép, fekve rájuk morgott és senki sem mert bejönni. :D


Bocsánat, kicsit elkalandoztam :D Csak hát szép kutyás emlékek ezek. :)

2012. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

"Azért is meglepő, mert udvaron van tartva, szóval sosem kéne sétáltatni."


Ezt te komolyan gondolod?

2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Áhh mintha az enyémet írtad volna le.. ő is spani.. :D
2012. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
15%
Óriási udvaron van tartva falun, hol a gond? Többet mozog, mint a panelban tartott kutyák, amiket levisznek. Téged honnan szalajtottak, Pestrű'? :D
2012. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Látom, nem sokan vannak tisztában azzal a szóval hogy "falu". Istenbarma :D
2012. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Az én kutyám meg van nevelve. :)
2012. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Az én yorkim alvást színlel. Ha belemerül egy rágcsálásba vagy játékba, és épp eljön a séta idő! Olyankor ott hagyja a játékot és bekuporodik a helyére. Szólok,hogy SÉTA! ,olyankor az egyik szemével rám néz és befordul a fal felé és úgy csinál mint aki annyira fáradt, hogy mozogni sem bír! De csak addig míg rá nem kerül a hám! Addig úgy tetteti mint aki nem is él! Teljesen elengedi magát és ugy kell rá erőszakolni a hámot! Azért érdekes, mert utána már hyperaktív lesz! Imád sétálni és a haverjaival szaladgálni!
2012. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!