Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is nagy színész?

A ti kutyátok is nagy színész?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves spánielem ha valamit nem akar akkor elkezd sántítani és ha séta közben jön rá akkor pisil utána meg elfelejti hogy melyikre sántított és a másikra sántit na meg ha olyan kedve van és pl. nem viszem sétálni egy nap vagy nem akkor mikor szoktunk akkor meg sértődik és 2 napig tart kibékítenem a ti étek is ilyen vagy csak az enyém?

2012. márc. 14. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem, a kutya nem tud megsértődni, csak nem értesz az ő nyelvén.
2012. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A kutyát nem tudom, de a macska szokott olyan dolgokat tenni, ami úgy tűnik, mintha meg lenne sértődve. Aztán, hogy valójában mit érez, nem tudom, be kéne szerezni szakkönyvet, ami a kutya meg a macska lélektanával foglalkozik.
2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Aki kicsit is utána néz, szinte pontosan tudhatja miért csinálja ezt a kutya. És szerintem nem "meg kéne nézni" hanem mindenkinek kötelessége lenne ha állatot tart. Ez olyan mintha azt mondanád: "vettem egy kocsit, talán meg kéne nézni, hogy kell vezetni..."

Igazából te is leírod: nem kapja meg amit akar, ezért nem figyel rád. Csak ő ilyenkor nem megsértődik, hanem azt gondolja ő a fönök a kapcsolatotokban és minden jár neki, amit akar. És amikor mégsem kapja meg amit akar, akkor kifejezi, hogy szerinte nem így kéne. Ez az enyhe eset. Aztán egy másik kutya lehet rád morogna, vagy megharapna ilyen esetben. És tudod mi a legviccesebb? Hogy a kutya helyetted teszi meg amit neked kéne. Ha te vagy a falkavezér, akkor megbüntetheted a kutyát amikor az rossz és hatni is fog rá. Egyik büntetési módszer, hogy "kizárod a falkából" magyarán levegőnek nézed. És a kutya pont ezt teszi amikor nem kapja meg amit akar. Kizár a falkájából. Mert azt hiszi ez az ő joga, megtenni, pedig fordítva kéne lennie. De hát ha valakinek így jó, akkor így jó. De azt biztos, hogy a kutya nem akkor lesz boldog ha nem nevelik.

2012. márc. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
köszi a választ utolsó csak az a baj hogy soha nem tudom megállni hogy ne békítsem szinte bűntudatot érzek
2012. márc. 19. 18:48
 25/25 anonim ***** válasza:
nanáááá!
2012. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!