Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom majd a Yorkshire...

Error13 kérdése:

Hogyan tudom majd a Yorkshire Terrieremet leszoktatni az ugatásrol? és majd megtanitani neki a szobatisztaságot?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon sokat olvastam róluk és mindenhol azt irták hogy sokat ugatnak és hogy lelehet őket szoktatni..dehogy??

A szobatisztaságos kérdést pedig hogy lehet pelenka nélkül megoldani??



2012. márc. 15. 00:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi, ugrálást olvastam, akkor nem aktuális a videó...:)
2012. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meg lehet tanítani , nekem is yorkim van.

Az első perctől kezdve rászoltunk , ha ok nélkül kezdett el ugatni, (következetesen , minden ugatásnál), mára már csak jelző ugatásai vannak.


Soha-de soha ok nélkül nem kezd el ugatni , (ki is lakoltatnának) , az éjszakát is átalussza és csak akkor kel amikor mi.

Nem ébreszt előbb , csak a második óra csörgésénél.Akkor ugrik fel az ágyba és furakodik a párom és Én közém :

Minden nevelés kérdése.

2012. márc. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakunk ugyhogy egy kicsit könnyebb lesz a dolgunk.. Köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 25. 13:44
 14/14 anonim válasza:

Mi soha nem fegyelmeztük ugatás téren és most is csak akkor ugat h ha vmi nagyon idegen hangot hall a lépcsőházban...

Nálunk is nagy bajok voltak a szobatisztasággal, de ez azonnal elmúlt amikor elkezdtük rendszeresen ( 3szor egy nap kb. 10 percet) levinni. mi is probálkoztunk de nem jött be sem a pelenka sem az alom (az alommal mindent csinált: belefeküdt vagy megette a kavicsot :D). Szerintem a rendszeres levitellel függ össze a dolog mert ismerek olyan yorkist akinek a kutyája nincs lehordva rendszeresen és ő a mai napig bepisil gondolom mert nem tud szerencsétlen kutya arra számítani h ekkor és ekkor mehet pisilni.

Remélem h segítettem! :)

2012. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!