Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám miért kedvetlen epileps...

Kutyám miért kedvetlen epilepsziás roham után?

Figyelt kérdés
kérdésem azokhoz irányul akinek epilepsziás kutyája van, mert tegnap este volt neki 1 rohama, nem az első 2 havonta szokott neki lenne ez kb az 5. rohoma már. Roham közben adtunk be neki Diazepam végbéloldatot, ami ugye rángás ellen jó, ma reggel pedig teljesen kedvetlen, reggel kivettem sétálni és hazajött sétából... ilyet csak akkor csinál ha beteg. Láza nincs, és étvágya sincs. Orvoshoz meg igazából nem tudom hogy ezért elvigyem mert kedvetlen... Arra gondolok h még a gyógyszer hathat ilyenkor is ? Vagy ez már egy más egészségügyi probléma lehet?

2012. márc. 16. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg az orvosoddal de meg kéne előzni a rohamokat gyógyszer szedésével. A rohamok ugyanis egyre sűrűbbek és erősebbek lesznek. És az agyban egyre többet roncsolnak.A kedvetlenség is lehet ennek oka.

Beszélj a dokival,állítsatok be gyógyszert

2012. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1 el kéne vinni dokihoz

2 normális dokihoz kéne vinni, aki jobban be tudja állítani a gyógyszereit, az, hogy rendszeresen rohamai vannak, nem normális egy gyógyszerezett kutyánál

3 én is kedvetlen lennék egy roham után, pláne, ha esetleg történt vele valami a roham alatt, ami más betegséghez vezet

2012. márc. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvittem dokihoz, és kiderült h mellete még babéziás lett kullancstól, (ezért volt kedvetlen) kapot 3 inekciót és most már teljesen jól van, és emelte az epilepsziás gyógyszert is. :)
2012. márc. 19. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!