Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg meg tudja emészteni a...

Tényleg meg tudja emészteni a kutya a tampont?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarom tudni hogy ezt hol hallottad és miért kérdezed.
2012. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Persze és titokban még azt is eszik mindennap.
2012. márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ez roppant hasznos válasz volt, köszönöm szépen. Bár nem akarod tudni azért elmondom, hátha van olyan, aki értelmesen tud válaszolni és egy fokkal jóindulatúbb mint te. Lehet, hogy a kutyám ellopott egy tampont és megette. Az állatorvos pedig azt mondta, hogy ne aggódjak, meg fogja emészteni. Én viszont azért kicsit aggódok, mert a google-ban találtam olyan beszámolót, mi szerint egy kutya gyomrából ki kellett operálni. Nem áll szándékomban tamponnal etetni a kutyámat, és nem is egy hülye tinédzser perverz, kíváncsi kérdése ez.
2012. márc. 16. 14:34
 4/20 A kérdező kommentje:
Még az elsőnél is kedvesebb második válaszoló:) Hajjaj nagyon vicces vagy te is. Képzeld megeszik. Nem egyedi eset. Volt már rá példa a világtörténelemben.
2012. márc. 16. 14:35
 5/20 anonim ***** válasza:
Pl.: kilopja a szemetesből...
2012. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen pont erről beszéltem. köszi hogy megerősítetted a válaszom.
2012. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha hallottad már azt is, hogy veszélyes, meg azt is, hogy nem, akkor szerintem egyiket sem fogod 100%-ra elhinni. Figyeld a kutyát, reménykedj, hogy kihányja, mert akkor tutira tudod, hogy megúszta, de ha bármi gyanúsat észlelsz, rohanj dokihoz.
2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ajajj!Remélem nem rágta meg a nylon bevonatát,hanem egybe nyelte le,mert akkor talán természetes úton tud távozni.Viszont,ha a fólia már nem volt rajt,és megduzzad a kutya pocijában,nem biztos,hogy eljut a végbeléig,hogy távozni tudjon,és ebből sajnos komolyabb probléma is lehet.:(

Szerintem figyeld a székletét,figyeld mikor végzi a dolgát,és ha nem távozik max hétfőig,akkor vidd el az állatorvoshoz,ő majd tudja mit kell tenni.

2012. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hagyjuk! Inkább nem mondok semmit.

Remélem az általam megkérdezett állatorvos tudja, hogy mit beszél és nem kell megoperálni az ebet. Köszönöm a segítőkész válaszokat.

2012. márc. 16. 14:45
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja, az előbbi az 56%-osnak ment.
2012. márc. 16. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!