Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csináljak ilyen hamar?

Most mit csináljak ilyen hamar?

Figyelt kérdés
tegnap előtt este találtam egy kiskutyát a 16. kerben. kitettem plakátokat, nem jelentkezett a tulajdonos, és nekünk van egy nagyobb kutyánk, és ma elkezdte megtámadni, és hát... elég nehéz őket ketté szedni a kertbe mondjuk mikor a nagy állandóan kint van, a kicsi meg pisilni megy, mert a nagy mindig odajön és rámordul, is mondják hogy ha hétfőig nem találok neki gazdit be kell vinnem menhelyre. A kérdésem pedig az hogy hol találhatnék neki gyorsan gazdit? Mert hétfőtől nem lesz itthon senki délután 4-ig, és még nem szobatiszta, kertbe meg ott van a másik kutyánk... Kérlek segítsetek! Nem szeretném menhelyre vinni :( 8-9 hetes lehet, fekete és nagyon aranyos.

2012. márc. 16. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
valamelyik kutyádat kösd már meg az Isten szerelmére kösd meg a nagy kutyád és vidd hozzá közel a kicsit és ha nem mordul rá nem harapdálja akkor jutalom falat és ezt így jó sokszor hidd el meg fogják szokni :)
2012. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kösd meg őket, vagy zárd be napközben a kicsit a fürdőszobába/előszobába, ahol nincs szőnyeg, könnyen feltakarítható, ha odapiszkít
2012. márc. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fegyelmezd meg a nagyot, hogy ne abuzálja a kicsit. Meg tudod csinálni, mindenki meg tudja, maximum nem hiszi el magáról. Tanuld meg kezelni a kutyádat, jobb későn, mint soha. Vagy amíg gazdát találsz neki, addig tudd már elkülöníteni őket, ne csinálj úgy, mintha óvodás lennél nulla problémamegoldó képességgel. Fogsz egy pórázt, arra találták ki, hogy kordában lehessen vele tartani a kutyákat, és használod rendeltetésszerűen.

Közben pedig csinálj a kicsiről cuki fotókat és hirdesd a neten, szólj menhelyeknek, hogy van egy ilyen kutya és hely kéne neki.

2012. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
medveölő kutyánk van, elég nehéz, de meg tudom nevelni, csak akkor a szüleim folyton kiabálnak hogy hagyjam békén a kutyát (-.-') De én vagyok nála a falkavezér, senkire nem hallgat, de ha egyedül vannak nemtudom mit csinálnának. ezért félek nagyon. de nem is akarom megtartani, macskák se szeretik nagyon, kisebb mint a macskák, és még ők is folyton kerülgetik. Most fent alszik a szobámba, nem jön föl senki, eddig Lili aludt fönt)
2012. márc. 16. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!