Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan válasszak?

Hogyan válasszak?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy örökbefogadó napra. Szándékomban áll egy kutyát ezen az eseményen örökbefogadni. Tapasztalt kutyás vagyok. Eddig viszont még emeletesházban nem tartottam kutyát csak családi házba bár ott is bent voltak. Akkor amikor vettem eddig egy kutyát mindig különböző teszteket csináltam vele de azért azt nehezen tudnám egy ilyen napon megcsinálni és szerintem nem is engednék. Van valamilyen ötletetek hogyan választhatnák így.
2012. márc. 16. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gondozók általában ismerik a gondozott kutyákat. Azok a kutyák egyébként, amelyeket kivisznek ilyen eseményekre a legnyugodtabbak, legkevésbé problémásak, szóval nagyon nem nyúlhatsz mellé, ha elmondod hol tartanád a kutyád, mennyit foglalkoznál vele és a gondozók segítségével kiválasztasz egy kutyát.
2012. márc. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, kérj segítséget olyanoktól, akik ismerik a kutyákat. De szerintem akár tesztelgetheted is őket, még ha nem is ideális körülmények között. Az örökbefogadónak nem zsibvásár, ugyanúgy odafigyelnek, hogy a kutyák jó gazdához kerüljenek, és ne vigyék őket vissza később. Legalábbis jó esetben.
2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként az a gond hogy régebben voltam már egyszer a menhelynél és el is jöttem mert egy újfundlandi keveréket akartak nekem kistestü kutyának odaadni. Remélem azóta kicsit jobban értenek a kutyáikhoz.
2012. márc. 16. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!