Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Muszáj a törzskönyves név a...

Muszáj a törzskönyves név a kutyának?

Figyelt kérdés

Szia!

A kérdésem az, h ha a törzskönyvben van 1 név, ami nem tetszik, megváltoztathatom arra, amilyet én szeretnék? Nem muszáj mondjuk Olgának lennie, hanem lehet Luci is? Még nem volt törzskönyves kutyám, ezért itt kérdezem.


Kíméljetek az értelmetlen válaszoktól! Köszönöm


Üdv


2012. márc. 16. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen ez akkor jó, ha a vevőnek értelmes nevek jutnak az eszébe:)) Én egyszer ajánlottam fel, jöttek olyan nevek, hogy azt hittem kihullik a hajam:))) Most összeszedem a számomra szimpatikus neveket, és amig nincsenek bechippelve a kiskutyák, lehet velük variálni:)
2012. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is írtam, hogy egyezkedhet vele... Gondolom, ha nagyon hajmeresztő nevet talál ki, nem megy bele. Nálunk a tenyésztő vita nélkül elfogadta, amit kitaláltunk és illik is a kutyára nagyon.
2012. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!