Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor várható az ellés?

Mikor várható az ellés?

Figyelt kérdés
Sok évi munkám gyümölcse úgy néz ki hogy ma beérik.:) 10 éve tanulmányozom az imádott fajtámat és végre ma megszületnek remélhetőleg a kiskutyák. 63.napon vagyunk az első pároztatástól számítva. Teje szépen jön és váladékozik is rendesen. És most látom hogy a helyét is kapargatja elég intenzíven olyan háromnegyed óránként. De nem nyüszít. Szerintetek ma megellik? Mennyi idő lehet még lezajlik? Elnézést ha bugyuta kérdéseim vannak de akitől vettem a kutyust külföldön van és nem tudom elérni, hogy segítsen nekem. Felvilágosított ő de így gyakorlatba már nem is olyan egyszerű. Előre is köszönöm a normális válaszokat.
2012. márc. 18. 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ugye, van orvos, akit elérhetsz bármikor? A csivava, még ha szép, egészséges is, a kicsik fejformája, mérete miatt elképzelhető, hogy nem fog tudni magától megelleni.
2012. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ó de szerencsés vagy bár már mi is itt tartanánk de még nem is tüzelt magyarul sehol sem tartunk :)

Nekünk az elsőnél úgy volt h azt se tudtam h hova kapjak ott ültem hajnali 5 óta, erre egyszer csak látom h elaludt...mi van!?

Erre egyszer csak felállt, és simán kicsusszant a 3 kisfiú baba minden erölködés nélkül :) Annyit sem erölködött mint a mikor a nagydolgát végzünk. Óriási boldogság volt :)

2012. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Természetesen már 3 nappal ezelőtt szóltam a dokinak. Éjszakára be van kapcsolva a telefonja ha menni kell. Hát itt nem tudom mikor lesz baby én már nagyon türelmetlen vagyok. Ilyen 1,5 óránként jön neki fájás akkor kaparja a helyét mint a bolond meg harapja a ruhákat de 1 percnél nem tart tovább. Utána kijön eszik egy szem kutyatápot visszamegy és elalszik....:D Én még ilyet nem láttam. Szerintem itt max csak éjszaka lesz szülés vagy csak holnap délelőtt.
2012. márc. 18. 20:02
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor az még odébb van,feküdj le mellé aludni nyugodtan...:)
2012. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Juj, de izgi :) Amikor az enyém szült, mi is alaposan felkészültünk, viszont amikor már ott voltunk nagyon megilletődtünk! Valószínű 24 h belül meglesznek.

Orrszívód van kiszippantani az orrnyílásukat? A szájukat a kicsiknek törölgesd majd ki! A burkot a mi kutyánk nem rágta el, nekünk kellett eltépni, nah az szörnyű volt, ráadásul duplán, 2 rétegű. És ha ezt mind megtetted egyből tedd vissza a kicsit az anyujához. A szülés után pedig feltétlen vidd ultrahangra, biztos ami biztos.

Nekem ennyi tanácsra volt szükségem szülés alatt, remélem neked is segítettem :D Sok sikert, remélem majd írsz ha megvannak a picik! :D

2012. márc. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, megvannak a törpök? :)
2012. márc. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget sajnos nem ellett az éjszaka és már nem is kaparja a helyét. Beszéltem a dokival azt mondta még van 3 napja, hogy megelljen utána sajnos császármetszés. Drukkoljatok hogy simán meglegyenek a picikék.
2012. márc. 19. 17:23
 18/20 anonim ***** válasza:
Szurkolunk!
2012. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nah, mi lett a vége? Hányan lettek? Minden rendben ment?
2012. márc. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
3 gyönyörű kisfiú lett a vége...:) Sajnos egy halva született ő is kisfiú lett volna.:( Nagyon nyugodt volt végig egy hangja nem volt. Hagyta, hogy segítsek. Én vágtam el a köldökzsinórt és repesztettem a burkot. Nagyon nagy élmény volt...:)
2012. márc. 23. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!