Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyásokat nem zavarja a...

A kutyásokat nem zavarja a városokat ellepő kutyapiszok? Mit lehetne ellene tenni?

Figyelt kérdés
Az előbb többek szerint provokatív volt a kérdésem és törölték. Most kiírom újra, ebben aztán nincs semmi provokatív dolog, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2012. márc. 18. 17:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2012. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
engem sem...a környékünkön mindenki összeszedi
2012. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
Azért mert az előbb nem ennyi állt a kérdésben hanem az is ott volt, hogy fejbe lőnéd azt a kutyát amelyiknek a gazdája nem szedi utána össze a piszkot. EZ VOLT A BAJ
2012. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Így már jobb.

Van 2 kutyám. Mindig van nálam zacsi, összeszedem utánuk a piszkot. Viszont. Engem is zavar, hogy azért hogy összeszedjem a sajátjaim piszkát, 6 másikon kell átszlalomoznom, mert nálunk a környéken nem divat összeszedni, pedig több helyen ki van téve zacskó és szemetes erre a célra.

2012. márc. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Én szerintem hatásos megoldást javasoltam az előbb, de hagyjuk... Abban igazam volt az első 2 válasz alapján, hogy a kutyatartók többsége magasról tesz a köztisztaságra.
2012. márc. 18. 18:05
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is leszarom.
2012. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
43%
De, zavar. Pl tegnap egy amstaff rángatott egy palit a pórázon, majd megállt VOLNA kakilni a járdán, erre a gazda tovább rángatta, és kb 10 méteren keresztül kakis lett a járda. Ma is arra sétáltam, még mindig ugyanott volt. Na az ilyen zavar! A baj, hogy a környéken sok az ilyen. Már az is JOBB lenne, ha a fűre húznák üríteni, de erről álmodni se merek...
2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:

4. válaszoló:

gondolj arra mennyi kóbor állat van utánuk senki nem szedni és ha mindenki akinek van kutyája összeszedi akkor is lesz még ott "piszok"

2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Engem idegesít, mert én összeszedem, de rajtam kívül itt senki se szedi. Volt már olyan h annyira ideges lettem, h elkezdtem felszedni másokét is. Kb két kiló sz@rnál abbahagytam.
2012. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
nálunk nincs,mindenki összeszedi
2012. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!