Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elegem van! Ilyenkor ki a...

Elegem van! Ilyenkor ki a hibás? Nagyon bunkó voltam? A kislányom rendszeresen belelép a kutyapiszokba.

Figyelt kérdés

A ház körül ahol lakunk van 1park,és mellette a játszótér,ami nincs elkerítve, a homokba és a hintánál is áll a kutyasz@r!


A kislányom rendszerességgel belemegy,nem tudom mindig észrevenni,főleg ha kicsit eltávolodik tőlem. Most is ez történt,és elöntötte az agyamat a köd. Pont akkor piszkított oda nem messze tőlünk egy nagy kutya,én meg az idegtől rákiabáltam a gazdájára hogy szedje fel,és megmutattam neki a lányom bakancsát.


Unom már hogy majdnem minden áldott nap,kutyasz@re súrolok a lányom cipőjéről. Gusztustalan és hányingerem van tőle!


2011. nov. 28. 17:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Eléggé az voltál, főleg ha a kutya gazdája még fel is szedte volna alapból a kutyasz@rt, de te rögtön ráordítottál. Ennyi erővel üvölts rá a villamosvezetőre, hogy miért drága a BKV jegy.
2011. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha a játszótéren-homokban kutya van,azért én is harapok.Egyébként ha más füves részen nem szedik össze a kuty aután az nem zavar,de a játszótérre egyáltalán nem kéne kutyát vinni.
2011. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem voltál. Nyilván azért viszed oda a lányod, mert panel révén nincs más lehetőség. Akkor ne kelljen már kutyapiszokba lépnetek. Éppen elég az a baktérium, ami ott marad a fűben utána. Ha felszedik, akkor is.
2011. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
20%
Ezek még a kutyások, de amikor a játszótéren az 5-6 éves gyerekek a koszos cipőjükkel a babahintára állnak fel, ami utána tiszta sár, és amikor szólok anyukának, hogy ne engedje, még rám néz csúnyán. Pedig gondolom az ő 5 évese is volt baba és nem örült volna, ha a babáját nem tudta volna hintáztatni emiatt.
2011. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézett ki mint aki fel akarja szedni,mert mikor "rákiabáltam",semmi jele nem volt eme szándékának.

Amúgy is miért viszik a játszótérre a kutyákat?! Mi van ha a kisgyerek nem csak belelép,hanem a szájába is veszi?! Rengetegszer,látom hogy esze ágában sincs a kedves gazdának összeszedni,a kedvence végtermékét.

Nem tudom hogy állna a szája sok kutyásnak ha lányom kakás pelenkáját kitenném az út közepére.

2011. nov. 28. 17:32
 6/31 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi erővel bárhol találhat kutyasz@rt, nemcsak játszótéren, hanem bárhol az utcán.
2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Igazad van,de ennyi erővel nem kéne kutyát vinni a játszótérre!!! Ép elég az utcán belelépni!

És mi a játszótéren léptünk bele,ahol kutyának semmi keresnivalója!

2011. nov. 28. 17:42
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy mit írok, az önbíráskodó szipirtyók úgyis lepontoznak. Tessék ezt is lepontozni, fáj nektek, ha másnak más a véleménye, ennyit a szabadságról *háhá* :D
2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
51%
Igen, kedves 17.53-as! Már csak azt a lényegtelennek tűnő különbséget hagytad figyelmen kívül, hogy a JÁTSZÓTÉR a gyerekeknek van. Nem azért, hogy az agyhalott kutyások (tisztelet a kivételnek) odasz.rassák a kutyájukat. Az sem normális dolog, ha csak simán az utcán hagyják ott a végterméket. Mi sem székelünk az utcára.
2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és mondom mindezt úgy, hogy még nincs gyerekem. Ennyit az önbíráskodó szipirtyókról. ;)
2011. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!