Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Városlakók, mit tehetnénk a...

Városlakók, mit tehetnénk a lépten-nyomon felbukkanó kutyapiszok ellen?

Figyelt kérdés
Tényleg nincs megoldás? Tudom, a kutyabarátokat nem zavarja...

2012. márc. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Belelépsz vagy mi? Amíg nem a te kertedben van addig mi a probléma?
2012. márc. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az a problema kedves b.endre hogy nem a kozepkorban elunk amikor az emberek az utcara ontottek ki a kakit-pisit...

civilizalt korban elunk amikor az embernek felelosseggel kell tartoznia az allatai irant, es a masik emberre tekintettel leve eltakaritani a piszkot kutyai utan. nem kell sorolnom hogy milyen okokbol.

nekem van 3 pici gyerekem, akkikel nem tudok elmenni setalni ugy hogy ne kerulgessuk a piszkot. rettegek megfogjak, beleesnek. budos is, borzaszto a varoskep tole stb..

sajnos kerdezo ha magad nem takaritod el az allat gazdaja nem fogja.O orul hogy nem az o lakasaba, kertjebe sz@rik es ezzel le van tudva. termeszetesen nem fogod eltakaritani, csak kerulgetni tudod es vigyazz nehogy belelepj mert irto budos lesz a cipod... de gondolom ezt te is tudod...

2012. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy én falusi , hülye paraszt gyerek vagyok. Én kézzel dobálom elfele a kutyaszart, mezítláb megyek be a tyúkólba. Nem vagyok hipohander. Van víz van szappan van fű, hogy letöröljem és aki lát az röhög, hogy majd meg szakad. ÉN mást nem tudok mondani csak azt, hogyha az ember beköltözik a 30 emeletes betondzsungelba akkor, az a panasz, hogy belelép egy két kutyaganéba? Legalább eszébe jut a való élet. És ha annyira kerülgetni kell a ganyét akkor miért, nem a járdán sétál? Oda gondolom nem szaratják a kutyát.
2012. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedve Endre!

De, a járdára szaratják, bocsánat fosatják, pisiltetik. Én lehetetlen kikerülni, mert nem nézhetsz folyamatosan lefelé. Este meg semmit nem látsz. Babakocsival, bevásárlókocsival, húzós bőrönddel nagyon megjárhatod. Én tényleg nekem kell letakarítani más után? A pici gyerekemet én is féltem.

Nálunk a kutyások kidöntötték a parkban a sétáltatni piros táblát és ott futtatják, szaratják őket a játszótér mellett.

Némelyek összeszedik, de már dobják is papírzsepivel vagy zacskóval a kanálisba.Azért élek városban, mert itt születtem.

Amit az előbb írtál pont olyan, mintha én azt mondanám neked, hogy odamegyek a házadhoz piszkítani, de miért háborodsz fel, hisz egyel több vagy kevesebb már nem számít,hiszen ott úgyis annyi van.

És ha a házunk előtt saját kertnek számít, akkor bizony-bizony máshonnan is jönnek kutyások a mi utcánkba üríteni.

Szerintem faluhelyen is lehet kulturáltan élni, nem hiszem hogy a kutyapiszok az emberi élet része lenne.

Biztos vannak másmilyen állattartók is, de én nem ismerek olyat.

2012. márc. 12. 18:12
 5/6 A kérdező kommentje:
...*sétáltatni tilos táblát...
2012. márc. 12. 18:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez elég hosszú távú megoldás lenne, de tudatosítani kellene a kutyatulajdonosokban, hogy EZ IS hozzátartozik, akkor is, ha nem tetszik. És fel kellene szedni, zacskóval, aztán a kukába vele! Tudom, hogy ez nem hangzik túl bíztatóan, de én több kutyatulajdonost is ismerek, aki így csinálja, mert korábbi például kisgyerekes tapasztalataiból tudja, hogy mennyire kellemetlen tud lenni.
2012. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!