Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A gazdi kérésére tényleg...

A gazdi kérésére tényleg elaltatják a kutyát az orvosok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Még nem kértem ilyet az állatorvostól, de szerintem ha egészséges a kutya akkor nem vállalja, vagy beviszi egy menhelyre.
2012. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pontosan, az előző válaszoló megelőzött xD
2012. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Csak a beteg, és öreg kutyákat altatja el az állatorvos.
2012. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekem a 13 éves hú barátom,a kiskutyám nagyon beteg volt.Az orvos szerint nem műthető,és szerinte nagyon szenvedett.Ő mondta,hogy ha tanácsot várok el tőle akkor azt tanácsolná,hogy altassam el,hogy szép csendben,fájdalommentesen végleg elaludjon.

A szívem szakadt meg,de nekem kellett kimondani,hogy altassa.Az orvos csak így altathatta el,hogy a gazdi mondja.Ha nem mondtam volna,nem altatta volna,még akkor sem ha ő szerinte is ez a helyes út.

Ebből gondolom,hogy egészséges állatot nem altatnak el.

2012. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ha egészséges a kutya,nem altatja el. De miért kellene elaltatni ?
2012. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
A doki azt teszi a pénzért, amit a gazdi mond,és akar.
2012. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha a kutya nagyon beteg és már nem lehet rajta másképp segíteni. Nekem is 4 éve kellett elaltatni az egyik kutyámat mert már nagyon betegvolt és öreg is volt szegény :( Nem akarok túl brutális lenni de olyan betegsége volt hogy vemhes volt a kiskutyák a hasába elpusztultak és nem bírta őket megszülni sem plusz a hasa már kezdett rohadni és a doki szerint még ha műtéttel megoldottuk volna akkor is maximum néhány hónapig bírta volna ki. Ezért inkább az altatásnál maradtunk. Sajnáltam szegényt de így könnyebb volt mert legalább nem szenvedett annyira. :(
2012. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
sajnos meg kell válnom a kutyámtól egészségügyi okok miatt...egy ismerősöm azt mondta, hogy a kutyámnak jobb lenne, ha elaltatnák, minthogy új gazdija legyen, mert abba bele betegedne...természetesen én soha nem tennék ilyet, de megdöbbentem, hogy ilyet megtesznek az orvosok!!!!! Egyébként szerintetek is belebetegedne a kutyám? Lassan 6éves, de muszáj megválnom tőle:((((
2012. márc. 19. 12:56
 9/18 anonim ***** válasza:

"A doki azt teszi a pénzért, amit a gazdi mond,és akar."


Szerencsére nem ilyen barbárok az állatorvosok.

2012. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nekem sincs konkrét tapasztalatom, de szerintem is csak akkor, ha öreg, beteg a kutya, illetve ha veszélyessége okán bírósági határozat van rá (azaz a törvény erejével kötelezik rá a gazdát). ilyenkor valószínűleg be kell mutatni a végzést
2012. márc. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!