Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "bocsájthatnék meg" neki?

Hogyan "bocsájthatnék meg" neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy vettem magamnak egy nagyon drága cipőt és nem régiben széttépte ezt a bizonyos cipőt a kutyám.Természetesen nem bántottam,de azóta nem érzem,hogy úgy szeretném mint régen. Nem simogatom ha odajön,sőt nem is örülök neki. Mindig az jut róla eszembe,hogy mennyi pénzt költöttem rá,mennyire szerettem erre ilyet csinál. Nem tudatosan hidegültem el tőle,ezért is kérdezem,hogy mit tehetnék? Hogyan "kedveljem" meg újra? Előre is köszönöm.19l
2012. márc. 19. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Óh könyörgöm... Ő egy kutya. Nem tudja, hogy az a cipő mennyibe került, nem tudja, hogy az neked milyen fontos. Csak azt látta benne, hogy rágni lehet. Ha szerinted egy cipő többet ér mint egy kutya szeretete akkor inkább cipőt tarts mint kutyát ; )
2012. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem egy cipőmet rágta meg a kutyám.De istenem..pici volt..fogat váltott..és hát ő honnan tudja, hogy az nekem milyen fontos cipő pl?:)


Ne hidegülj el tőle!!Semmi képp sem.



A másik meg az, hogy nem a kutya a hibás.Nálunk most már el vannak zárva a cipők. Ugyanis be cuskjuk az ajtót, hogy véletlenül se menjen be. Már kulcsra is zárjuk mert valahogy be nyomja..! tehát ha cipőt veszel szekrénybe vagy egy olyan helyre tedd ahol nem éri el.

2012. márc. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Legközelebb ne hagyd elől a drága cipődet, és nem fogja megrágni. Miért nem magadra haragszol? Miért rá? Örülj, hogy nem lett beteg attól a rohadt cipőtől, és nem halt bele.
2012. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem gondolod hogy Te vagy a hibás? Nagyon okos vagy.. gratulálok...
2012. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy dolgot tudsz tenni. Beletörődsz, hogy Te vagy a hibás. A cipőket pedig elzárod rendesen, vagy megtanítod neki, hogy nem nyúlhat hozzá.

A kutya nem tehet róla, persze megértem, hogy inkább rá haragszol, mint magadra.

2012. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hagytam elől,szekrénybe volt! Fogalmam nincs,hogy jutott hozzá,pedig a hálóba be sem mehet. És miért én lennék a hibás?Mert mertem magamnak cipőt venni,vagy miért? Nem hidegülök el tőle. Megpróbálom újra úgy szeretni mint régen,csak hirtelen nagyon feldühödtem.
2012. márc. 19. 15:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég érdekes nevelésben lehet része, ha simán kivesz a szekrényből egy cipőt és megeszi. Az enyém a saját játékain kívül semmihez se nyúl, pedig itt van vezetéktől kezdve minden "nyalánkság".
2012. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2 hete van nálam és jár kutya suliba. Eddig semmi gond nem volt vele,szóval nincs rosszul nevelve. Törzskönyves amstaff,remek szülőktől származik,nem hinném,hogy további gondok lennének vele. Legalább is nagyon remélem.
2012. márc. 19. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, h ez nálam miért nem fordult elő egy kutyámnál se, full kutyasuli nélkül...
2012. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy egy cipő miatt hogy tudsz ennyire berágni a kutyádra. Az csak egy cipő, akármennyibe is került. A kutya meg a te kutyád és nem lehet átváltani pénzre (legalábbis én ez mieinket nem tudnám). Nekünk is van egy amstaffunk is, volt, hogy megrágott elől felejtett dolgokat. Olyat is ami értékes volt. Haragudtam is rá, de leginkább magamra. Aztán elmúlt a "dühöm", mert attól sem lesz kevésbé megrágva az a cipő ha még sokáig filózol rajta. Nem lesz megint a régi akkor sem, ha elhidegülsz a kutyádtól, szóval tök fölöslegesen bünteted őt ezzel.

Most lehet megkövezni a párhuzamért (én is tudom, hogy bénaság, mert baromira nem olyan ha kutyád van, mint ha gyereked), de ha majd a gyereked lerántja a vadiúj laptopodat az asztalról és ripityára töri, akkor majd őt sem fogod szeretni?

A kutyád nem tudta, hogy mennyibe került a nyamvadt cipőd. Tanítsd meg, hogy csak a saját játékai a rágható dolgok a lakásban és kész.

2012. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!