Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan "bocsájthatnék meg" neki?

Hogyan "bocsájthatnék meg" neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy vettem magamnak egy nagyon drága cipőt és nem régiben széttépte ezt a bizonyos cipőt a kutyám.Természetesen nem bántottam,de azóta nem érzem,hogy úgy szeretném mint régen. Nem simogatom ha odajön,sőt nem is örülök neki. Mindig az jut róla eszembe,hogy mennyi pénzt költöttem rá,mennyire szerettem erre ilyet csinál. Nem tudatosan hidegültem el tőle,ezért is kérdezem,hogy mit tehetnék? Hogyan "kedveljem" meg újra? Előre is köszönöm.19l
2012. márc. 19. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
unatkozhatott vagy vmi, a 9 hónapos kutyánk amióta itt van nálunk ( 9 hetesen hoztuk el) azóta nem nyúlt a cipőkhöz ,vmelyik nap anyum egyik topánkáját rágcsálta meg, most már bezárjuk a cipőket éjszakára vagy ha hosszabb időre megyünk el,pedig itt a másik kutyánk egy rahedli játékja is van és még egy rágócsontja is, de én nem hibáztatom a kutyát,csak 7 hónap alatt hozzá se nyúlt a cipőkhöz ki gondolná hogy pont most kezdi el rágcsálni,bár mi is mindenről egyből tiltottuk hogy később se jusson eszébe rágni vmi, én akkor haragudtam rá amikor a teló töltőmet rágta szét , de beláttam hogy ő egy kutya nem tudja hogy mi ez,nekem mennyit ért stb.. ha éppen tetten éred a kutyát le lehet szidni ,de ha nem fölösleges utána rá haragudni..bocsáss meg neki és szeresd :)
2012. márc. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem csak eszmei értéke volt annak a cipőnek. Az édesapám nem rég halt meg és ez volt az utolsó dolog amit kaptam tőle,csak ezt nem akartam közzétenni.
2012. márc. 19. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!