Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Divat kutya? Mért tetszik...

Divat kutya? Mért tetszik mindenkinek az Amstaff? Ennyire jó kutyák? Nem zavar hogy mindenkinek ilyenje van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár nekem pitbull terrierem van, nem zavar h sok az amstaff!Igen ilyen jó kutyák.De nekem ők a szuper kutyák!

Mindenki mást szeret...!:)

2012. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, sokan azért veszik, mert "kemény" kutyát akarnak és az amstaffot valamiért annak tartják. Talán a testalkata miatt.
2012. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem már régen is azért tetszett meg ez a fajta és döntöttm is mellette,mert külsőre sokszor zord és kemény,de aki ismeri az tudja,hogy szeretni való bohócok,játékosak,gyerekszeretőek,odadó blökik. :)
2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 compactegon ***** válasza:
nem mindenkinek van ilyen, 60-70%-ban valamilyen fajta jellegű keverékről van szó. és igen, ennyire jó kutyák. mondjuk mi párommal (én 35f, ő 31 nő) családi kutyusnak vettük, most sem választanék más fajtát :) amúgy meg egy sofa-pig.
2012. márc. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen rengeteg a tulméretes keverék amiröl megvannak győződve gazdák hogy amstaff ;)

Egyébként igen, nagyon jó kutyák nyugisak imádják a családjukat , nekünk is az van 34f-31n és imádjuk

2012. márc. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben meg mindenkinek németjucija volt (legalábbis felénk az volt a "menő").

Nekem évek óta tetszett ez a fajta és különösebben nem érdekel, hogy hányan és miért tartják még rajtam kívül. Az egy ami zavar benne, hogy sokan "kemény kutyát" akarnak, megvesznek valami labilis idegrendszerű mixet és tovább rontják az amúgy sem túl rózsás megítélését a köztudatban a fajtának. De gondolom aki német juhászos körökben mozgott pár éve ugyan ezt mondhatná el.

De a kérdésre visszatérve Ő egy kutya és igen, szerintem jó kutya, nem olyan, mint egy póló, hogy jajj a szomszédnak is ilyenje van akkor nekem már nem kell.

2012. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem egy normális ember nem divat szerint választ kutyát. Meg kell ismerni ezt a fajtát és akkor a válasz magától értetődik :-)
2012. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!