Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy olyan állatorvoshoz...

Ha egy olyan állatorvoshoz megyek, ahol még sosem voltam, akkor felhívjam előtte?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kérj időpontot tőle.
2012. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. És azt ilyenkor el kell mondani röviden, hogy mi a baja a kutyának?
2012. márc. 20. 09:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kell felhívni,csak oda megyek és ő széles mosollyal fogad hogy ha azt akarja hogy ott hagyjam a pénzem!:D


Na de amúgy komolyan!Nem kell felhívni!Max csak azért ha nem akarod hogy millió meg egy beteg állat között kelljen ülnöd órákat esetleg!

2012. márc. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell, de nem árt:)

Esetleg tudnak ajánlani időpontot, amikor nem szoktak sokan lenni, vagy ha elmondod a problémát, akkor lehet, hogy más megoldást, szakorvost, előkezelést fog javasolni.

2012. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem kell időpontot kérni tőle. Nem árt felhivni előjáróban elmondani ár dolgot,vagy kérdezni tőle. Másodsorban ezzel szelektálni is tudsz. Én amikor még megsem vettem a kutyusomat,felhivtam 3 állatorvost is,1-rámcsapta a telot,2 "udvariasan" közölte h menjek be 5000ft a konzultácio és majd személyessen elmond mindent,3-40percig rendelési időn kívül beszélt velem felhvita a figyelmemet mindenre ugy h előre szoltam h 4 kerülettel arébb van 22km-re és nembiztos h hzzá fogogk járni,végül meggyőzött azaz ember aki szerelemből végzi a munkáját és nem pénzből,tehát mai napig oda járunk.

Azelső két dokihoz aki rámcsapta a telot csak annit mondnaék ,hogy olyan kérdéseim voltak,h szeretnék ilyen kiskutyát,milyen betegségei lehetnek,mik a jellemző? Otlásokr milyenekre kell vinnem mennyibe kerül,?Vitaminok esetleg? Nah tehát semmi baromi fotnos dolgot nem kérdeztem volna amit amugy ne lehetett volna elmondnai ingyen.


Lényeg a lényeg,nem árt ha előtte flehivod bezsélgetsz vele egy kicsit majd döntesz,hogy melyikhez vidd.

2012. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi felhívtuk. Mondtuk neki, hogy a következő oltás miatt vinnénk el, a kutyust, meg is kérdeztük, anyagilag mennyire számíthatunk, plusz, még van egy kis gond a bőrével, azt is megnézettük.
2012. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenki válaszát. :) Végül felhívtam, és nagyon szimpatikus volt. Én is azért kerestem másik orvost, mert az előzővel egyáltalán nem voltam megelégedve; neki a diagnózisfelállítás kb. tippelés útján ment mindig, soha nem küldött volna el vizsgálatokra, meg ilyenek, a fülével jártunk vissza nagyon sokat, mert rengeteget be volt gyulladva, és kb. fél év után nyögte ki, hogy hát meg kéne nézni a bűzmirigyét. És láss csodát, amióta ki van neki nyomva rendszeresen, azóta nincs fülgyulladás. Most megint van problémánk, 2szer felhívtam őt, hogy még mindig nem javul mi legyen, aztán másodjára már tök idegesen közölte, hogy hát ő akkor nem tud mit tenni. Na itt telt be a pohár, túl későn mondjuk még így is. De ennek az új álatorvosnak most nagyon örülök, alapos, lelkiismeretes dokinak néz ki. :)
2012. márc. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!