Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi 10 hónapos...

Miért nem eszi 10 hónapos Német juhászom a Josera Dog Junior tápot? Mit tehetnék

Figyelt kérdés
Most kap először ilyet,még levessbe is áztattam.20 kg kiszerelés tápfutár.hu-ról rendeltem.Most odaveszik az ára.Eddig ha Morzsit adtam azt is ettem.
2012. márc. 20. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Egésznap előtte van a kaja?
2012. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért veszne oda az ára? Add neki holnap is ugyanazt meg holnap után is. Egyszer meg fog éhezni és akkor majd megeszi.
2012. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem eszi rögtön, hanem felnéz, elveszed, csak kövi etetésnél adod oda, addig semmi nasi. Ezt minden etetésnél, felnéz elveszed. Lehet egy hétig nem fog enni, de meglásd utána az utolsó szemig beporszívózza majd. Jutalomfalatnak elfogadja?
2012. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem.Kössz a tanácsokat.De eddig mindent megevett,ez nem ízlik neki?
2012. márc. 20. 14:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A kutya nem ízlel, hanem szagol. Nagyon sok tápgyártó ezt ki is használja és tesz a tápba olyan anyagot, amit a kutyák általában kedvelnek. Persze, van olyan kutya, amelyik éppen pont nem azt az illatot részesíti előnybe.

Kitartással el tudod érni, hogy a kutyád ne azt nézze, mi van a táljában, hanem csak az legyen a lényeg neki, van étel előtte.

2012. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű: Amíg nem eszi meg nem eszi meg. Előbb utóbb éhes lesz és figyeld meg, megeszi. Ez ilyen egyszerű.


Mi vel irtad, hogy először adtál neki, próbáld ki, hogy előbb egyen belőle, majd a jól megszokott régi tápból is adj neki, vagy keverd össze az újjal! S akkor így fokozatosan rátudod szoktatni.

2012. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!