Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 13 éves bassethoundunk...

Van egy 13 éves bassethoundunk, örökbeadnnánk valakinek, és hogy van e erre esély, mert hát elég öreg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 10:22
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
persze hogy kerestük... azt hittük, hogy őt is keresni fogja a gazdája és visszaadhatjuk neki, chippje nincs tetoválás volt a fülében de nem találtuk, meg pedig egy csomó plakátot kitettünk, feltettük a netre, ha a gazdája meg akarta volna találni megtalálta volna..
2012. márc. 21. 14:28
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

kérdező nekem ne irogassál privit hogy ne írjak a kérdésed alá! aki kérdést tesz fel, az tudja hogy lesznek hideg-meleg megjegyzések és kai ezt nem bírja az ne írjon ki kérdést!!

SZÓLÁS SZABADSÁG VAN! ÉS AMIT ÍRTAM AZ ÉPÍTŐ KRITIKA ÉS EGYBEN EGY KIS LESZÚRÁS HOGY KAPJ A FEJEDHEZ!

Ha tudnál olvasni írtam, hogy válaszd a fajtamentést!

2012. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen, hogy bárki is örökbefogadjon egy ilyen idős kutyát. Valami rokonhoz nem kerülhetne, esetleg úgy, hogy fizetitek a gondozási költségeit?
2012. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hova költöztök, ahol nem fér el egy ilyen kutya? Istállóba? Egy basset viccen kívül BÁRHOL elfér, csak akarni kell. Majd kettővel kevesebb virágcserepet raktok a földre, és máris van helye.
2012. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha befejezné, mert már tényleg idegesít, maga nem tudhatja hogy mi áll az egész hátterében,segítséget kértem nem magán véleményt, és nem fogok magyarázkodni, de jó lenne hogy így hogy nem tudja miért van ez z egész nem irogatna.. azért küldtem privát üzenetet mert ez csak magának szántam, de hagyjon már békén ha nem tetszik a dolog kapcsolja ki nem kérte senki hogy üsse bele az orrát, és már elnézést, mióta tegeződünk? maga is a fejéhezkaphatna és megtanulhatná mibe kell és mibe nem kell beleszlólni, mert ha olvasta a többit, volt olyan váalszoló, aki rendes választ adott ésátgondolta az egész dolgot.. na viszlát..
2012. márc. 21. 20:59
 16/19 A kérdező kommentje:
hát, a rokonakt már kérdeztük, és azért vitatkoznék ezzel a hely dologgal de mindegy...
2012. márc. 21. 21:00
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

nekem dogjaim vannak,de nem tudok elképzelni olyan lakást ahol ne férnének el...

hívjátok a fajtamentést

2012. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az interneten mindenki tegeződik. Csak mondom. Kivéve a hivatalos e-mailezést.
2012. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
27%
hát kérdező akkor idegesíteni foglak egy darabig míg észbe nem kapsz! engem nem a te sorsod érdekel, mert te az ÁLLAT-KUTYA kategóriába írtál! Szóval csakis a kutyáé, mi lesz vele. még mindig nem léptél kapcsolatba a fajtamentéssel?
2012. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!