Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AMSTAFF gazdik szerintetek?

AMSTAFF gazdik szerintetek?

Figyelt kérdés
van egy negy honapos szukam.idaig szep rozsa formaju volt a fule...de par napja eszrevettem hogy az eggyik kicsit elore dol.most mar szinte teljesen.a masikkal minden rendben van.neztem a goggleban ilyen koru kutyak kepeit es masoknal is van ilyen.szerintetek ez csak atmeneti?vissza all meg idovel ?
2012. márc. 21. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
4 honaposan még alakulhat,itt egy tblázat h mi a koreekt illetve a nem elfogadott fül állás az amstaffoknál. Most kezdhetettt porcosodni befog az állni hidd el:) [link]
2012. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi....megnyugodtam...nem zavart volna csak mivel a fulkupirozas ellen vagyok es nem olcson vettem a kicsikemet szeretnem ha olyan lenne amilyen kell.:))
2012. márc. 21. 13:35
 3/8 compactegon ***** válasza:

mi pont azért szeretjük a miénket, mert a bal füle feljebb áll, mint a jobb. ez a szexepilje :)

[link]

2012. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor váltják a fogukat sok kiskutyának furán áll a füle, de pár hónap múlva általában szépen beáll nekik.
2012. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az én kutyámmal is ugyanez volt, azóta helyrejött neki..
2012. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha leragasztod neki a fültövénél és a fül tetejénél a kivánt formára estére ( ha kibirja) akkor simán helyrehozható ha nem akarod a véletlenre bízni :) nem biztos hogy változni fog ha csak igyhagyod.
2012. márc. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mikorra jon helyre?amig vegee a fogvaltasuknak?
2012. márc. 23. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:
mi köze lenne a fogváltáshoz...?
2012. ápr. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!