Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem van egy Jack Russel...

Varga Viktor Májló kérdése:

Nekem van egy Jack Russel terrier kutyusom 8 hónapos jelenleg nem velem van hanem egy ismerősömnél igazából kettőnké! 2 napja bőr ki ütések jöttek ki rajta és nem múlik el! Gyakori ezeknél a fajtáknál?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik fajtánál sem gyakori a bőrkiütés. Ez valami allergia, vagy más fertőzés jele. Orvoshoz kell vinni. lehetőleg olyanhoz, aki nem ránézéssel diagnosztizál.
2012. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul kérdeztem! Nem kutyának van bőr kiütése hanem az illetőnél akinél van! karján jöttek ki! lehet a kutyától?
2012. márc. 21. 23:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is allergiás vagyok a kutyákra ezért van yorkim.(ez hyppoallergén). Mondjuk nekem a Jack Russelekre és egyéb drótszőrűekre nem jön ki annyira, csak egy kicsit viszketek .
2012. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!