Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ekkora fajdalomkuszobb?

Ekkora fajdalomkuszobb?

Figyelt kérdés
4 honapos staffordshire kutyam sosem faj.utotte mar meg magat veletlenuô asztalba,stb(szinte mindenpos ez) volt hogy jatszott egy 45 kilos kutyaval a betonon es ugras kozben az minig foldrevagta es a bordaira esett,hallatszott messzirol de o ugyet sem vetett ra.egyszer az olja korul maszkalt majd veletlenul ugy esett hogy kirandult a laba es azonnal allatorvos,de o sose meg egy nyuszentest sem adot ki.lehetseges?a dokitol kerdeztem a valassz csak annyi volt hogy nem siros fajta.na tessek.
2012. márc. 22. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ekkora a fájdalomküszöbe.
2012. márc. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
A kutyák igyekeznek eltitkolni, ha valami gond van velük. Mert az állatvilágban a gyengébb vesztes. Azok, akik akár minden pici fájdalomra jeleznek, általában egy kis plusz törődést, simit, babusgatást tudnak kicsalni a gazdától , hát ki is használják ezt a lehetőséget.
2012. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 compactegon ***** válasza:
miénknek a lábujja tört el, de meg sem nyikkant szeginyem közben :(
2012. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hatalmas fájdalomküszöbbej rendelkeznek,ezért is ajánlják gyerekek mellé.De vigyázz vele,4 honaposan még fejlődésben van bőven lehet h nem mutatja de attol még történhet repedés törés bármi. Csak ovatosan!De gondolom tudod h 1-1,5 éves koráig nincs logats sem huzatás,aportirozi is csak ovatosan vele.
2012. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem..nincs logatas meg semmi ilyesmi..noi gazdi vagyok..:))hat en vigyaznek de ez az angyaltestbe bujt ordogocske nem vigyazz magara.szinte minden idomet lefoglalja hogy szemmel tartsam.nincenek eles dolgo amikkel nagy bajt tudna szerezni viszont mintha direkt utne vagna magat.akkorakat koppan a feje az asztalba vagy szekbe hogy nekem faj:) a multkor viszont engem fejelt le,elharaptam a nyelvem es a szam,verzett a fogam(inyem).o meg hancurozott tovabb :)
2012. márc. 22. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!