Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek Rottweilere van mért...

Akinek Rottweilere van mért hiszi azt hogy egy pitbullt simán leverene?

Figyelt kérdés
Ha tudtok valamilyen összevetést küldeni de linket vagy ilyesmit mert azt se hiszem el hogy a kutyák közt neki van e legnagyobb harapása.

2012. márc. 22. 23:25
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

öcskös egy rotti akkor ver oda egy pitet amikor akar....

Főleg ha a rotti is úgy van tanítva én nem a kis csont sovány rottikról beszélek....egy 45 centis pitt nekemtámadna felrúgnám ezt egy rottival nem tudnám megcsinálni pit is erős csak a saját méretebeli állatokkal szemben

2012. aug. 17. 11:31
 22/50 zorco85 ***** válasza:
ó még öcskös!mivan veled fiam?nekem am.pitem van 52 cm a marmagasága 30kg!!fussunk össze és megnézzük hogy fele birod rugni??
2012. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 zorco85 ***** válasza:
:)
2012. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Szerintem ki-ki meccs.

A roti kicsit erősebb fizikailag a mérete miatt és a harapása is, bár a harapás nem számítana, mert a pité is van olyan erős, hogy törné a roti csontjait.

A pit fürgébb, mozgékonyabb és tovább is bírja szuflával. Persze most nem a 30kg-os túlméretes példányokról beszélek. Mindenesetre az nyerne, amelyik ügyesebb, tapasztaltabb, nem fajtafüggő lenne a dolog.

Ha a roti az elején elkapja, akkor nyerhet. Minél tovább húzódna a bunyó, annál jobban előtérbe kerülne a pit.

2012. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
30 kilos game pit jó vicc volt. Aludj egyet és ha vagy 10 éves elmúltál írj megint.De te olyan állat vagy hogy harcoltatnád a kutyát ink téged rúgnálak fel
2012. aug. 17. 14:11
 26/50 zorco85 ***** válasza:
hallod te kis hobo már rég elmultam 10.én nem azt mondtam hogy egy game pit 30kg hanem az enyém annyi!!én nem harcoltatok!!csak tényekröl irtam te kis hülye gyerek.ja azt meg hogy te kit rugnál fel azt inkább hagyuk.mert te nagyon erös lehetsz.,:)
2012. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Hát az ilyen pit-es fos gyerekeknél erősebb ja és nekem egy pincsim van.És nekem nem arra kell hogy keménykedjek vele.... Mint a kis tejberizs piteddel egy kau vagy rotti szét szaggatná ennyi.Hallottam én már olyat hogy Rottihoz bedobtak pitet és kifele hozni kellet.
2012. aug. 17. 20:29
 28/50 zorco85 ***** válasza:
tényleg nagyon kemény lehetsz...nekem se arra kell te veréb..igen én is hallotam már pár mesét pl.grimm,andersen!megnézzném mit csinálna veled az a kis tejberizs kutyám..hallod te madár ha nem is volt még ilyen kutyád honnan tudod mire képesek..sztem dugulj inkább be aztán maradj a kis segnyalogató kis pincsidel!és abba okoskodjál!!
2012. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

Ember magad égeted mert csak a kutyáddal keménykedel.

Utálom az ilyen embereket hogy maradj a segnyalogató pincsiddel.

Tény hogy ha egy Rotti bekattan a Pitnek semmi esélye jó ha egy kau bekattanna a Rottinak nem lenne esélye.

De egy pit sehol sincs rottihoz képest erőre és ennyi.Attól hogy van egy keverék pited most te raj gyerek vagy tudom fenyíted az utca kisebb kutyáit amikor hozzák a nagyobbakat akkor meg fosol a kutyáddal együdt.


Na jó írhatsz akár mit neked nem írok semmit mert te az ilyen hiperpingmentált gyerek vagy hogy harcra kell a kutyád csá cigógyerek.

2012. aug. 18. 08:38
 30/50 A kérdező kommentje:

Ja és ahogy írtad egy pit soha se fut el......

Nem tudom hon olvastam már hogy egy pitet és egy német dogot bedobtak egy Rottihoz és a videókamerán annyi látszódik hogy a Dog elkezd futni a Rotti elkapta de nem ölte meg utána a Pitnek is nekiment a rotti és a pit elkezdett futni csak nem volt szerencséje a rotti darabokra szedte.

És még a 2 besuranót is sikerült tacsra tennie.

2012. aug. 18. 08:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!