Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek Rottweilere van mért...

Akinek Rottweilere van mért hiszi azt hogy egy pitbullt simán leverene?

Figyelt kérdés
Ha tudtok valamilyen összevetést küldeni de linket vagy ilyesmit mert azt se hiszem el hogy a kutyák közt neki van e legnagyobb harapása.

2012. márc. 22. 23:25
1 2 3 4 5
 41/50 zorco85 ***** válasza:
utolsó!mit menösködsz???inkább téged rugdosnálak te b.d.s paraszt!!!!!!
2012. dec. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
Aki ilyenekről képes veszekedni, annak nem is lenne való kutya....ki a f@szt érdekel hogy x kutya vajon legyűrné-e y-t? a kutyatartásnak k.urvára nem ez a lényege...hanem hogy legyen mellettünk egy társ, akitől egy kis törődésért cserébe feltétel nélküli, odaadó szeretetet kapunk...aki szereti a kutyáját, az nem azzal villog hogy vajon harcban jobb-e annál...mert aki szereti a kutyáját még csak nem is gondol a kínzására...szerintem
2013. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 APBT ***** válasza:
Sziasztok! Sztem egy Game Pit legyürni! Hiszen erő és kitartás mindenek felett! Soha nem adja fel!
2013. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Feladja. Hiszen a harc is addig tart, amíg az egyik állaton észre nem veszik, hogy már elege van és inkább menne, mint harcolna.
2013. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 APBT ***** válasza:
61%
Igen Kb 2-3 óra után előfordul... De a Roti kb 15-20 perc alatt ugy kikészülne hogy a seggén venné a levegőt! ;)
2013. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Dehogy 2-3 óra. A pitben mikor összeengednek két pitbullt, akkor sokszor már a 3. menet után az egyik kutya félrefordítja a fejét. Nem csupán az állóképességről szól ez, hanem a bátorságról vagy hogy épp mennyire van jó passzban a kutya.
2013. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
Zorco85: Szerintem menny és szo pd le a pitedet ha ennyire kemény vagy te sugársérült :D
2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 zorco85 ***** válasza:
utolsó!!sztem téged foglak inkább megszoptatn.i.ne itt menösködj névtelenül te kis köcs.g mert az életbe össze futtnánk könyörögnél a kis kur.a életedért!!!
2013. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 prohun998 válasza:
ember ez lehet hogy nem teljes videó de szerintem eldönti hogy pittbull vagy rottweiler szóval szerintem nem kéne tovább veszekednetek http://www.youtube.com/watch?v=iSeKaUzaPNE mert rotti a pro nem a pit sokkal erősebbet harap még a pit 220 kilóval a rottveiler 360-at és sokkal erősebb is nagy termete miatt a pit nek ez is hátrány hogy kisebb kutya az tény hogy egy kicsit kitartóbb de ha rotti elkapta ott van vége a pitnek mert szanaszállyál rángassa tépi ennyi na pá
2014. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 prohun998 válasza:
De egyébként nem értem hogy mire volt ez a veszekedés mivel baromira nem erre vannak az állatok hogy harcoltassuk őket és nem ezért szeressük őket hanem mert aranyosak és nagyon hűséges állatok is :)
2014. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!