Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleim...

Hogyan vegyem rá a szüleim egy Magyar agárra?

Figyelt kérdés

Volt a szomszédunkban egy Magyar agár kan. Rendszeresen játszottam vele a mi kutyáinkkal is játszott. Ha a gazda nem ért rá elvinni a kutyát akkor mi vittük el, a mieinkkel együtt sétálni. Nagyon meg tetszett ez a fajta még apum is szerette pedig kijelentette, hogy nekik az agarak nem tetszenek.

Én is szeretnék, egyet (még nem most) de azt mondja most is, hogy neki az agarak nem tetszenek.

Nekem egy Magyar agár keverék is tökéletesen megfelelne.

Hogyan vegyem rá?



2012. márc. 24. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ízlésüket nem tudod megváltoztatni..mondjuk nekem is az agarak a kedvenceim(lesz is egy ha minden igaz),anyukámnak nem tetszik,de azt mondta neki mindegy,mert nem ő lesz a gazdája,ő ha nem is tetszik neki,szeretni fogja..:)
2012. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ő azt mondta,ha nem is tetszik neki,szeretni fogja
2012. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

deritsd ki mit utál jobban az agárnál és kezdj el azért rinyálni, utána az agár egész elfogadható alternativának fog tűnni,

Hülyéskedek vegyél egyet magadnak oszt ez van, csak nem fogják kicsapni mert nem szimpi a búrája....

2012. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm!
2012. márc. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!