Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyáron is elvárjátok a kutyátó...

Szilvi & Argos kérdése:

Nyáron is elvárjátok a kutyától a kapuszabályt a kert és a lakás között?

Figyelt kérdés

Eddig tavasztól késő őszig, amikor nyitva volt a bejárati ajtó, akkor Argos kutyám szabadon közlekedhetett a kert és a lakás között. Ha nem akartam, hogy bejöjjön, mert pl felmostam, akkor rászóltam, hogy maradjon kint. Ezzel meg volt oldva a probléma.

De most elgondolkodtam, hogy ez nem tesz-e keresztbe a kapuszabálynak? Ugyanis ajtókon-kapukon csak engedéllyel mehet ki-be, többnyire utánam, de pl este utolsó pisilésnél magam előtt küldöm ki az ajtón, úgy kényelmesebb technikailag...

Tehát fontos lenne elvárni, hogy a nyitott ajtó ellenére csak kérésre jöjjön be, és ha már bent van, akkor ne menjen ki engedély nélkül? Ti hogy vélekedtek erről?



2012. márc. 24. 13:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi, Little Red :)


Sétán ismerős helyen a szokásos útelágazásoknál Argos előttem üget, aztán elindul egyik irányba, általában arra, amerre legutóbb mentünk :D De ha a másikon indulok tovább, akkor szó nélkül fut utánam. Sokszor néz vissza rám séta közben.

Kirándulásokon ösvényeken általában megvárja, hogy merre küldöm

2012. márc. 24. 14:28
 12/13 anonim ***** válasza:
ez teljesen ok.
2012. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is :)

Nem azért viszem sétálni, hogy mindig rám várjon. Amíg nem mondom neki, hogy "mehetsz", addig a póráz lecsatolása után is mellettem kell maradnia. Ezt szereti szabotálni, akkor a büntije jó negyed órás pórázos séta, aztán újra próbálkozunk :D

Az a lényeg, hogy ha hívom, akkor jöjjön vissza. Ez meg van, de nem megy első szóra...mondjuk valszeg én sem vagyok ehhez következetes :(

Tehát bárhonnan vissza tudom hívni, csak nem mindig első szóra

2012. márc. 24. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!