Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Figyelt kérdés

[link]


Láttuk élőben, nagyobb mint egy felnőtt westi.

Szerintem ez még csak köszönő viszonyban sincs a Yorkikkal.


2012. márc. 24. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mutass neki pár képet yorkikról, meg néhány adatot a standardból, hány kiló, hány centi, ilyenek, utána mondd meg neki, hogy törvényellenes chip nélkül kutyát eladni és az éves veszettségoltás elmaradása is büntetendő, és ajánld fel, hogy ezek után ingyen szívesen magadhoz veszed, és nem jelented fel.
2012. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Bozsikrisz ***** válasza:
Ha tudod hol lakik, akkor küldj oda valami illetékes személyt, aki leellenőrzi a kutya oltásait. Mivel semmije nincs a kutyának (oltási könyvre értem) így jó eséllyel elkobozzák.
2012. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Ennek annyi köze van a yorkihoz mint a húsvéti nyúlnak a tojáshoz...:D
2012. márc. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez nem Yorki, ez korcs.:)
2012. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ó szegényke nagyon sajnálom...senki nem fogja megvenni, mindenki látja h keverék... :'(
2012. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyíratlan Yori, ennyi.
2012. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Vannak westi méretű yorkshire terrierek is, 4-5, akár 6 kilósak. nyilván nem a fajta csucspéldánya, ahogy elnézem picit hosszabb az orra, de véleményem szerinte ő egy yorkshire terrier igen elhanyagolt bundával.
2012. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez Yorkie csak ápolatlan meg azért nem lehet megállapítani mert elég rosszak a képek is
2012. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Meg akartuk venni, mert megsajnáltuk. Azt mondta nem tud engedni az árból. Mondtam, hogy legalább egy oltás árát (ha már ő nem adott neki) meg a kozmetikus költségét engedje el.

Nem, ő 10 ezerért adja csak oda.

2012. márc. 25. 14:19
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondom, közöld vele, hogy chip és oltás nélkül ez illegális, és örüljön, hogy nem jelented fel.
2012. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!