Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Szerinted ez fajtatiszta kutyus?

Figyelt kérdés

[link]


Láttuk élőben, nagyobb mint egy felnőtt westi.

Szerintem ez még csak köszönő viszonyban sincs a Yorkikkal.


2012. márc. 24. 14:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Zsarolással elhozni sem túl szép dolog. Lehet más is megveszi 10 ezer forintért, és ugyanolyan jó helye lesz.
2012. márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

#21: Az a baj, ha fizetsz érte, arra buzdítod, hogy máskor is oltás nélküli, elhanyagolt kutyákkal kereskedjen, mert hát valaki el fogja vinni.

Ha viszont nem veszi meg senki így, előbb-utóbb rájön, hogy legalább minimálisan törődnie kellene vele, ha pénzt akar kapni az ebért... és csak így lesz jobb hosszú távon az összes kutyának.

2012. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem igy van. nem olyan könnyű ma már minőségi kutyát sem eladni. Előbb-utobb a kiskutyagyárosoknak is befellegzik. Szerintem ez a kutyus sem nála született, gondolom vehette, amolyan nemkellkutya. Nem gondozza, nem szereti, de miért adná oda ingyen? És 10 ezer forint igazán nem pénz érte.
2012. márc. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!