Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normálisak ezek a pitbullosok?

Normálisak ezek a pitbullosok?

Figyelt kérdés
Ma vittem a Rottweilerem oltatni és ott volt egy pitbullos voltak még rajta kívül is de normálisok.A pitbullos bolond a kutyáját nem tudom hogy direkt vagy csak véletlen de elengedte és egyből neki az enyémnek elsőnek amikor földön volt a pitbullja akkor szóltam az enyémnek hogy enged de csak jött neki fele az enyémnek elengedtem a pórázát és amikor a pit már földön volt meg nyüszített akkor szóltam az enyémre hogy engedje el.De még a gazdája csak nézte hogy a kutyája ott vérzik meg minden le se sz..ta nem szégyen az ilyen ember?

2012. márc. 24. 21:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nem volt még egy olyan kedves és gyerek centrikusabb kutyám, a mi Amerikai staffordshiere terrierünk! Oda volt a fiaimért, ha az udvaron botladoztak a csemetéim, a kutya árnyékként követte őket, óvta mindentől a srácokat. Ha valaki a kutya számára idegen rokon meg merte fogni a fiaim kezét, a kutya inkább elterelgette mellőle a fiaimat.

Neki sosem voltak kölykei, alapból szűz volt. Szerencsére sosem történt baleset, sosem hagyta magát egy kóbor kannak sem.

Sose bántott senkit sem a kutyám! Bár a macskák sajna nem ezt állítják...Ott más volt a statisztika..:S

2012. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem találtam ki de nem érdemes vitázni.....Köszönöm a normális válaszokat.
2012. márc. 25. 08:01
 13/30 A kérdező kommentje:
J és nem keverék a kutyám nem tudom honnan vetted......
2012. márc. 25. 08:02
 14/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit köszönsz kérdező,senki sem reagált a kitalált sztrodira:)

ÉRdekes,mikor olvastam ezt a kérdést rögtön nekem is a belinkelt 3 kérdés jutott eszembe.Mellesleg ha nem te irtad volna ezeket akkor nem akadtál volna fenn ezen. Továbbá az amstaffokat hiába probálod lejáratni nemfog sikerülni. Nekem nem célom h összemérjem az amstaffomat egy másik kutyávaal elég ha én (mi) tujuk mire képes a kutyánk. További jo trollkodást,ajánlom a szexualitás topikot ott ezzel a hozzáláással talán sikert is érsz el:)

2012. márc. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Figyelj ide nem én írtam ki azokat a kérdéseket.És ki beszélt itt amstaffról?Ha égetni akarnám őket akkor azt irnám ki hogy sz.r pitbull...Én a sok gazdáját nem tartom normálisnak.... De ezek szerint te bolond vagy mert a pitbullt is amstaffnak olvasod mert senki se beszélt amstaffrol te állat
2012. márc. 25. 14:03
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a stílusodon változtatnál, akkor nem lenne ilyen egyértelmű, hogy a többi kérdést is te írtad. Te állat.
2012. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,mgkérdezném tőled h te meg e tudod e különböztetni ránézéesre a kettőt?Amennyiben igen elküldöm privátba a cimemet és hát lássuk!:) nagyon primitiv vagy de még ez is belefér ebbe a topikba.Örülj neki h van egy rotid aki mindnekit lgyőz:)mert hát ugye ez a lényg!
2012. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hát ha én inkább hagylak benneteket szerintem bolondok vagytok :D
2012. márc. 25. 15:06
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy több kérdést nem fogsz kiírni?
2012. márc. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bízzunk benne
2012. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!