Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kutya nyála...

Igaz, hogy a kutya nyála vakságot okoz?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de valaki azt mondta, vigyázzak a gyerekekkel, nehogy a gyerek szemét megnyalja, mert megvakulhat. Őszintén baromságnak tűnik... én csak a kutya ürülékről hallottam, hogy ay esetleg okozhat vakságot.
2012. márc. 24. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A mi nyálunk is semlegesít egy csomó baktériumot, de azért a sterilnek közel sem nevezném semmilyen élőlény száját. Az, hogy használták gyógyszerekhez, nem azt jelenti, hogy önmagában is gyógyszer, hanem hogy vannak benne használható dolgok, amiket ki lehet vonni és fel lehet használni gyógyító célra. Nem mindegy. A kígyómérget is használják gyógyszerek előállításához, mégsem érdemes megmaratni magad egyetlen kígyóval sem.
2012. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!