Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felsorolnátok nekem az összes...

Felsorolnátok nekem az összes házőrzőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet de nem tudom melyik legyen és nem ismerek olyan sokat.

2012. márc. 25. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
annyit én le nem írok ide. Keress rá a google ben. Rengeteg van.
2012. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Buksi, Kormi, Cézár, Liza, Rexi...
2012. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na de a viccet félretéve: mit értesz házőrző alatt? Szinte minden kutya megugatja az idegeneket, de amelyik nem, az sem a fajtája, hanem a saját egyéni jelleme miatt. Ha olyan kell, amelyik meg is fogja, az megint más kérdés, és az is sokkal inkább jellemen és szoktatáson, tanításon múlik, mint a fajtán.

A házőrzőt meg remélem nem úgy gondoltad, hogy kivágod a kertbe a kutyát, kap enni meg inni aztán legyen bioriasztó, minden kutyával foglalkozni kell, sétáltatni, tanítani, különben minimum egy boldogtalan kutyátok lesz, rosszabb esetben különféle viselkedési problémákat szed össze. Szóval gondold át. Ha csak védelemre van szükség a háznál, akkor riasztót vegyetek, ne kutyát. Ha társ kell, akire tudsz és akarsz időt szánni, akkor vegyél kutyát.

2012. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vanegy kis keveték kutyám már de az terápiás vizsgát lettete így ő arra nem jó hogy megugassa vagy megtámadja azt aki veszélyt jelent rám vagy a családomra. Mimden nap 3 szor séta lenne és 2 óra tanulás 1 délelőtt 1 du. Min1 hogy nagy mozgásigényű vagy nem az a léyeg hogy a házat őrize és megfoglya azt aki nem veszi komolyan a kerítésen lévő,,harapós kutya feliratot" .
2012. márc. 25. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Arra bármelyik nagytestű kutya jó, a menhelyi keverékek nagy része is :)
2012. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fajtatisztát szeretnék, nagyon szeretem a keverékeket is de most vmi mást szeretnék mert anyuméknak is csak keverékük volt mikor kicsi voltam
2012. márc. 25. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor válassz, ott az internet, nézz utána a kutyafajtáknak, a tulajdonságaiknak, az igényeiknek, és válassz egyet. A kutyák 90%-a őrzi a házat minimum ugatással.
2012. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!