Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám ma összeugrott egy...

Kutyám ma összeugrott egy másikkal parancsra sem engedte el, valóban ennyire el tud kattani egy kutya?

Figyelt kérdés
Egy boton vesztek össze de előtte már volt előzménye mert a kutyám nyüszített 2x is mikor elkapta a kiskutya a fülét. Eddig nem volt ilyenre példa, de most összeugrottak, az enyém elkapta és nem engedte el, rángatta, tépte, hiába kiabáltam vele és próbáltam szétszedni őket.. szegény kis kutyusnak lyuk lett a bőrén, az enyémnek meg a szemöldökén lett lyuk... na most mért nem engedte el amikor rászóltam? Eddig mindig kikerülte a konfliktust ha szóltam neki...

2012. márc. 25. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

a birtokodban van egy fegyvernek is használható remek állat,és te ???

a kutya tette amit kellett ,csak te nem !!!

figyelmetlen voltál, ami bár ,most jól sült el, de mi lesz később ???

pl : amikor egy ember akarja elvenni a földön hagyott dolgot-játékot-bármit, amit a kutyád meg akar védelmezni ??

nem feltétlenül a kutyád játékára gondolok, hanem mondjuk egy másik kutya játékára, amit a másik kutya gazdája akar felvenni a földről ???

sajnos,ti pit tulajdonosok nem tudjátok,hogy mi van a kezetekben !!!!

tudod,ezért van a világ sok országában TARTÁSI TILALOM IS A PIT típusú kutyákra ( és azok keverékeire ), és azért van sok-sok országban kiemelten magas összegű adó rá !!

pl : Németország !

mert tudják : a kutyáért a gazda felel, és az ilyen típusú kutyák gazdáinak fel kell készülniük !

egy golden retriver, egy vizsla, vagy egy komondor is lehet agresszív, de soha nem lesz annyira veszélyes,mind egy erre kialakított,erre kitenyésztett fajta !

ezért is kellene ,hogy tudd !!!

és te ezt nem tudod!!

szégyelld magad, mert ez a te hibád !!!

megoldás ??

találd meg te magad, a te felelősséged!

remélem tanulsz belőle:)

vagy találkozol egy hasonló kutyással akinek, erősebb-nagyobb a pit-je, és kicsit agresszív is !!!

Hát akkor majd meglátod !

mindíg az ember felel az általa megszelídített állat tetteiért !

( kis herceg )

2012. márc. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!