Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek azugy megfelelő...

Szerintetek azugy megfelelő hogy vettem egy 3 honapos rotit és vettem neki egy 10 kilos pedigree junior tapot. De utána amikor 6 honapos lessz rendelek neki josera tápot. Szerintetek ez igy jó?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10%

Az economy is fenntartó táp, az se lenne jó neked egy darabig. Olyan kutyáknak találták ki, akik már felnőttek, nem fejlődnek és nem aktív életet élnek, hanem elvannak a kertben, lakásban, napi kb 1órát mozognak, nem sportolnak, ugrálnak a kutyafuttatón... tehát a lusta és/vagy idős kutyáknak való.

Ha normális tápot szeretnél neki jó áron akkor joserából az agilo és a pure lamb&rice a brit és a susa tápok (de ebből sem a fenntartó táp) közül válogass majd idősebb korában. Kölyök tápok szintén ettől a 3gyártótól kaphatóak jó áron, jó minőségben.

2012. márc. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az Acana és a Happy dog is jó, a KÁJomnak az állatorvos mondta, hogy ez lesz a legjobb neki.

És tényleg.

De ehhez hozzátartozik, hogy a KÁJok gyakran feleannyi táppal beérik, mint ami a méretükhöz fel van tüntetve a kaján, szóval lehet a rotidnak valami tápanyagdúsabb cucc kell.

Eukanuba?


Amúgy kérdezgess más rotisokat, hogy ők mivel etetnek...:)

2012. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat!!! :)
2012. márc. 26. 14:58
 14/14 anonim válasza:
Forditva kéne. 1,5 éves koráig prémium táppal etesd utána lehet olcsobbal is
2012. márc. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!