Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jó a klikker? Eddig én...

Miért jó a klikker? Eddig én mindent csak juti falattal csináltam de hogy most elértünk a kombináltakhoz így lehet hogy jobb lenne klikkerrel? Ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

miért? jó?!

mire akarod használni?

2012. márc. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanításra de jobb vagy rosszabb mint ha csak kaját adnék neki és mutatnám?
2012. márc. 27. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobb, pont a megfelelő pillanatot tudod elkapni, ha valamit tőled 10 méterre csinál, arra is rátudsz klikkelni, utána odamész, s megjutalmazod.
2012. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kutya sokkal könnyebben megérti azt, hogy épp melyik mozdulata volt a tökéletes, vagy a feladathoz legközelebb. A klikkernek mindig ugyanolyan a hangja és mindig az adott pillanatban tudod rögzíteni a helyes cselekvést.

Sokkal pontosabb mintha csak jutifalatoznál, könnyebben tanul a kutya, és jobban is fogja élvezni. :)


1000 ft környékén lehet már venni, nem drága tétel.

2012. márc. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha eddig nélküle tanítottad, akkor a klikkeres formálásra nehéz lesz rászoktatni a kutyát, de megéri!
2012. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyától függ, hogy menyire gyorsan áll át. Itt nálunk már 350 forintért is lehet klikkert venni. Ilyet: [link] A célnak tökéletesen megfelel. Gyakorlatilag tökmindegy milyen hanghoz szoktatod hozzá. Az elv a lényeg. Egyik ismerősöm volt kutyájának a nyelvével "klikkelt". Azt mondta az mindig "kéznél" van :D Én még 500ért vettem régebben, sárga színű.
2012. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 compactegon ***** válasza:
én is a nyelvemmel klikkelek :) szinte senki sem használja, és messzire hallatszik a hangja. bár én csak visszahíváshoz használom, nem tanításhoz.
2012. márc. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!