Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is utáljatok az ilyen...

Ti is utáljatok az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
az anyosomrolvan szo.osszebalheztatott a parommal a kutyak vegett?!nekem amstaffom van neki csivavaja.az en kutyam teljesen jol nevelt.amit mondok azt teszi.ellenben az o kezmelegitoje amit kutyanak nevezz kieszi joforman a tanyerabol a kajat.amikor latogatoba megyunk pl mint ma,kutyasetaltatas utan,mast nem hallok csak hogy veszelyeztetem a fia eletet amiert ilyen dogom van.es ha egyszer lesz babank fel fogja falni,leharapja a kezet,stb.nagyon szofogado a kutyam.semmi agresszivitas nincs benne.az o kutyaja viszont egy idegroncs.ha ainkabb hagynak akarmit az en kutyamra mintsem az overe.ha az o kutyajanak volna akkora teste mint az enyemnek mar nem elne senki sem korulotte.de mivel egy 2 kilos kutya,senki sem veszi komolyan.a parom meg inkbb az anyukaja szoknaja melle all z ilyen vitakban.otthon viszont szereti a kutyam.
2012. márc. 28. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Nem is kicsit. De a legtöbb kistestű kutya tulajdonos ilyen. Tisztelet a kivételnek! Beképzelt. És elkényezett idegbeteg dögeik vannak.

Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni.... Mindig is voltak és lesznek is ilyen emberek.

2012. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

egy amstaff ugyanugy lehet elb.szott neveltetésű mint egy csivava és fordítva is.

Az anyós a médiában keltett "jó hírneve" miatt pikkel az ebre. Mi másért, amikor az rtl klub es tarsai olykor leközölnek olyan híreket amiben széttépett gyerekekről beszélnek? Nyilván idősebb nő az anyós. lehet vidéki is. Mégis mit nem tudsz ezen végig gondolni?


"ellenben az ő kézmelegítője, amit kutyának nevez " -nem kellene ittebben az esetben a csivavát minősíteni. Ő akkor jogosan mondhatja hogy a "te gyerekaprítód". Nemde? Olvasd már végig amit írtál. A (szerinted nem kutya) kutya és az idegállapota a hibás mindazért amit egy öregasszony okozott neked pillanatnyilag?

2012. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked adok igazat, sajnálom, hogy a párod nem áll melléd az anyjával szemben. Valóban félrenevelte az anyós a kutyáját, éppen ezért kellene észrevennie, hogy a tiéd milyen kezelhető, ügyes, értelmes és ez mind a te érdemed.

Igen, utálom az ilyen kutyásokat, mint amilyen az anyósod!

2012. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. nem utálom az ilyen embereket. Sajnálom hogy ilyen beszűkült a látókörük és hogy vannak dolgok amiket nem ismernek és ennyire tartanak tőlük.
2012. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
sajnos.a minap setalni voltam a kutyammal.egy torpe kutya neki akart menni.legalabb 5 percig morgott,ugatot,vicsorgot es tepte a gazdaja porazat.az enyem engedelmessen turte.nem is erdekelte.csak nezte hogy mi baja van ennek?! amikor viszont mar majdnem megharapta a kutyam labat,o csak megvillantotta a fogait.es a draga gazdi ramszolt hogy fegyelmezzem meg a kutyamen nem tudtam mast mondani csak hogy hova figyelt eddig??? nem csak emberek emberekkel raszistak de az allatok irant is.es erdekes hogy a legtobb esetben nokrol beszelunk
2012. márc. 28. 22:28
 6/14 A kérdező kommentje:
es most sajnaljam ot mivel nem teljesen felvilagosult a fajtaval szemben?vagy mert nem tudja hogy egy kutya lehet kezes barany is?
2012. márc. 28. 22:31
 7/14 A kérdező kommentje:
2.-ik valaszolo.hidd el jobban szeretem a kutyamat mint az anyosom.es mar lassan a paromnal is.a kutyam eddig csak szeretetett,oromet hozott az eletemben.sosem akart begbantani,nem tett nekem semmi rosszat es millio dolgot kaptam tole,es tanultam.cserebe csak simogatast ker erte es egy kis kajat.onzetlen.(most is itt horkol a labam alatt :D)
2012. márc. 28. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

és most erre válaszoljak hogy mit kéne érezned?

Tacskóval elmentünk kirándulni, nme az én kutyám. FEnt volt ahegyen egy fickó is a két amstaffjával, a tacskó persze odament volna ismerkedni. kölyök kutya. az eddigi ebekkel jól kijött. Ezek viszont kétpofára falták volna ha a gazdája engedi. NEM a kutyák voltak a hibásak. Hanem a gazda. Akin látszott hogy maga is fél a saját amstaffjaitól. Persze nekem esett szoban amikor elhuztam a tacsit hogy mert nem kotom meg. Mondom nem az enyém, de akkor is mért nem lehet megkotni. Mondom nem erti vagy nem akarja megérteni?? a tacsi elballagott és vidaman focizott a többi "nem kutya-kutyával".


"Akkor most utálnom kéne az amstaffokat a gazdajukkal egyutt??"


Sajna nem kotik jogositvanyhoz sem a kutyatartast sem a gyerekvállalást. Örülj hogy tudsz bánni az ebekkel, mert anyos nem konyít hozzájuk.

2012. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nekem a csivavaval semmi gondom sincs.minden emberhez mas kutya illik,mindenkinek mas az izlese.arra celzok hogy miert engem hordott le,kozben az o kutyaja neveletlen.aki mellesleg nagyon okos lehetne.miert kell eloiteletekkel lenni?hisz a sajat maga szemevel tobbszor is megtapasztalta hogy milyen nyugodt,kieggyensulyozot,ertelmes a kutyam.
2012. márc. 28. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:

valami baj van az agyával. vannak ilyen emberek. ha nincs esemény akkor kreálunk magunknak. bármi lehet a hátterében. te tudod elsőrorban hogy miylen a kapcsolatotok. én pl kedvelem anyósékat. Tényleg semmi baj nincs velük. Akkor is igaz az a mondás, hogy "lakjál legalább olyan távolságra az anyóstól, hogy papucsban már ne tudjon átjönni" :)

De ide most egy másik mondás rímel. "Amit nem tudunk nem fáj. De amit nem értünk az kegyetlenül tud fájni..."

A szándékos ba.ztatást is meglehet érteni. Nem kell örűlni neki, és nme kell a nyakába ugrani érte. De ha valaminek tudjuk a miértjét az kevésbé mozgat meg érzelmileg és máris máshogy kezeljük.

2012. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!