Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A 6hetes törpe...

Mit tegyek? A 6hetes törpe shcnauzerem éjszakákénk felkel, és sír.

Figyelt kérdés
Már tegnap hajnali 4kor átkellet hozni a szobámba, lefektetni az ágyamba,és csak ott aludt el.
2009. jún. 15. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

6 hetes kutyának még az anyja mellett az alomban lenne a helye. 8 hetesen lehetne elhozni. (Egy normális tenyésztó nem is engedné kia kezéből a kutyát 8 hetes kora és 2 megkapott oltás előtt)

Éppen most írtam egy másik kérdésre, hogy 3 hónapos koráig 3-4 óránként kelni kell a kutyához, pisilni vinni, egy ekkora kutya még legalább ötször eszik naponta. Nem való neki még az egyedüllét, normális esetben a testvéreivel az alomban lenne a helye.

2009. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

6 hetesen még nem kellett volna elszakitani az anyjától ... de majd lassan megnyugszik

az ágyban alvásról annyit, hogy az én törpesnacim is beköltözött az ágyamba egy éve ...azóta nem tudom onnan kitelepiteni :D

2009. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Ne ostorozzuk szegény gazdit! Ha már nála van a kutya akkor már nem lehet a testvérkéi és az anyukája mellett ... ez van.

Mi 10 hetesként hoztuk el a snacit. Nekünk is az első 2-3 éjszaka nagyon sírt.

Mi nem vettük fel az ágyba sosem, mert utána nem lehet leszoktatni róla.

A párom először is adott a kutyusnak egy plüsskutyát. Ettől nem érezte magát annyira egyedül. Utána pedig ha éjszaka nyüszizett, a kutyabox mellé telepedett a párom, és a simogatásával plussz a szavaival próbálta megnyugtatni. Szinte semmit nem aludtunk, de a kutyus egy idő után elszundukált. A párom csak akkor mozdult el mellőle, amikor már egy jó ideje aludt a kis pocok. Akkor is nyugodtabban aludt a kutya, hogy ha a boxszal együtt behoztuk a szobába. Így látott minket, hallotta a szuszogásunkat és így sem nyüszített annyit.

Kitartást és jó kutyázást! :-)

2009. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:

majd egy hétig ugy aludtam hogy a kosara az ágy mellett volt és belogattam mellé a kezem .. azt nagyon szerette :)

mostmár persze egy 7 kilos törpeterrorista ... általában ott alszik el ahol összeesik, de valahogy reggelre mindig bekecmereg az ágyvégébe .. imádom :D

2009. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Kelj fel, vidd ki pisilni , kakilni és etesd meg
2009. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ternészetes, hogy 6 hetesen sír, pisilnie kell, fél és éhes. Még az anyja mellett lenne a helye! Még egy ideig fel kell hozzá kelni éjszaka és meg kell etetni, meg kell pisiltetni. Utána meg majd jön a többi...
2009. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon szépen köszönöm a 'felvilágosítást'.Amugy mindenki azt mondta, hogy 6hetesen kell elhozni, hogy megszokja a helyét. de mindegy, már nem lehet visszacsinálni.xDMégegyszer köszönöm, és szurkoljatok, hogy szerdán nyitvalegyen az állatorvos, mert viszem oltásra!:-)
2009. jún. 15. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem pont a te hibád, a tenyésztőnek (?) nem lett volna szabad még odaadnia ... 8 hetes kor az amit javasolnak az anyukájától elválasztásra. Valaki irta a plüsskutyust pótnanyukának, az tényleg jó ötletnek tünik, talán megnyugszik picit.

Van egy képed róla? Imádom a bébi snacikat :D

2009. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen van róla képem, csak nem tom, hogy hogy kell felrakni.

Amugy elvittem az állatorvoshoz tegnap este, mert fájt a füle, és kiderült, hogy középfülgyulladása van.

Irattunk neki fülcseppet, és márt nem sír éjszaka.(csak egy kicsit) :-(

Az oltásról annyit, hogy még várni kell vele, 8hetesen kell beoltatni.

2009. jún. 16. 08:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd fel az ágyra inkább feküdj valahogy le a földre hogy érezze hogy vannak mellette vagy tegyél plüssálltatot mellé(ha van)de annyit hogy amennyien voltak az alomban és lehetőleg egy nagyobbat is azért kell egy nagy hogy higgye hogy ott az anjya és takard be a nagy plüsst(ha hoztál olyan rongyot amin az anyakutya szaga).
2010. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!