Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bevitele tescoba, plazaba?

Kutya bevitele tescoba, plazaba?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy kicsi öleb kutyám akit sokszor magammal vittem - otthon nem akartam sok időre magára hagyni, mert még kicsi volt...Főleg nem egy egész napra.

Nem tudtuk senkinél otthagyni, minden rokon távol él.

Ezért vettünk neki egy kutyatáskát, ami teljesen zárt, a fejénél pedig hálós.

Ha nagybevásárlásra mentünk a tescoba, a biztonsági őr egyből kiküldött minket, hogy kutyával nem!

A plaza bejáratánál jártunk még csak, amikor szólt az őr h ne tovább!

Ha felszálltunk egy buszra még a sofőr is húzta a száját.

És ha ruha vásárlásra megyünk ami egy napig eltart???


Komolyan mondom, már nem merem "felvállalni". Mindig takargatni kell szegénykét ha beakarok fizetni egy csekket pl.


Nem mehetek sehova vele?


Bécsben mikor kint voltunk simán bement a kutya mindenhova a gazdájával. És ráadásul nagykutya pórázon!


+ Ha nyaralni megyünk és magunkkal akarjuk vinni, a szálloda honlapján csak fel van tüntetve hogy kutyabarát e vagy nem? Úgy többet kéne fizetni?


Csak mert a jövben is szeretnék egy kiskutyust és ez így nem túl jó:(



2012. márc. 29. 18:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
de 8 hetes kutyát?
2012. márc. 30. 08:54
 22/27 A kérdező kommentje:

Nyugi már, értem én amit mondasz.

Hát régen előfordult már hogy a párom elkísért a suliba,

Busszal mentünk, betettük a kutyát a táskába. Leszálltunk és majdnem azt a táskát vittem be a másik helyett:))

2012. márc. 30. 08:57
 23/27 anonim ***** válasza:

8hetes korukban még simán alszanak akár napi 20órát is. Nagyon jól fogja magát otthon érezni egyedül is, ha megfelelően hozzá van szoktatva, addig majd pihen. Pár hét után meg már rá fog jönni, hogy a gazdi elmegy reggel dolgozni/iskolába, de délután hazajön és akkor van a játék meg a móka. Ráadásul ha egy kiadós reggeli séta után mész el, miután teljesen kifáradt akkor tényleg minden vágya az lesz, hogy aludjon. Nem kell olyan nagy feneket keríteni ennek a dolognak, termettől függetlenül a kutyák nagyon tudnak ragaszkodni és alkalmazkodni az emberekhez. Mivel a kiskutyát hordozóban/táskában lehet cipelni valószínűleg azért okoz ez nagyobb fejtörést vagy jut eszébe több kis termetű kutya gazdájának hogy vinné mindenfelé, mint azoknak akiknek mondjuk német juhászuk, bernáthegyijük, huskyjuk... van.

Nagy és kistestű kutyák közt ilyen téren nincs semmi különbség. Az meg azért elég vicces lenne, ha valaki egy szerencsétlen bernáthegyi kölyköt húzna maga után gurulós boxban, mert nem bírja ki egyedül... :)

2012. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Komendó Anna ***** válasza:
Én az előttem szólókhoz azért még azt is hozzá tenném, hogy a kutyák bevitelének tiltása mögött az is elég nyomós érv lehet, hogy a csöves "csak" koszos, de a kutyára sokan asztmatikusan allergiásak...
2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem hogy a ruhaboltokba, de a plázákba se engednek be nagyon csöveseket. Ha bemegy, akkor az őrök kiterelik.
2012. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk az asztmát megértem
2012. márc. 31. 07:19
 27/27 anonim válasza:
2020 óta már több állatbarát bolt, pláza van. Ez a poszt így elavult már.
2023. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!