Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves lány vagyok és nagyon...

13 éves lány vagyok és nagyon szeretnék egy kiskutyát. Rendszeresen sportolok és nem tudom milyet kérjek. Bent tartanám a házba és kistestű lenne. Tudnátok javasolni nekem? Köszönöm

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 20:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

1.Nem döntöttem el azért kérdeztem, hanem az tetszik meg még van pár...

2. köszi hogy segítettél( nem tudom neved)

2012. márc. 30. 22:19
 12/21 anonim válasza:

szia! a beagle is nagyon aranyos kutyus, nekem is az van. igazi kis vidám kópé, szorgalmasan tanul és imád futni, ráadásul olyan gyors már(7 hónapos), hogy még én sem tudom utolérni, ha a szabadban vagyunk. viszont vigyázni kell vele, mert ha ezt a kutya fajtát választod, és kinti kutya lesz, akkor az egész kerítésnek is rendben kell lennie!! mert ha van rá lehetősége, elszökik, hogy egy kis kalandot éljen át! ha meg minden rendben van és sétáltatod naponta min. háromszor, játszasz vele, vigyálzol rá, tanítod, és legfőképp szereted!, hidd el meghálálja: imádni fog téged, hűséges lesz, sírni fog ha elmész a suliba, és majd kiugrik a bőréből ha hazaértél

remélem jó kiskutyát találsz majd :)

2012. márc. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ezt kaptam, nem én választottam. Tehát mondhatni, hogy ezt dobta a gép. Ezért nem szabad másnak kutyát venni. Szeretem a kutyám, csak teljes mértékben nem nekem való. Nem azt mondom, szeretek lustálkodni, arra tökéletes. De melyik kutya nem szeret? Szeretem a kutyám, nem is adnám el soha semmiért meg másik kutyáért, de ettől függetlenül ilyen szempontból nem vagyok megelégedve vele, mert nekem egy kutyától más elvárásaim vannak. Szóval ha nem akar a kérdező is ilyen hibába esni, akkor nem választ pekingit. Ha egy társat akar akit lehet ölelgetni, naphosszat az ágyban lustálkodni, akkor tökéletes társ lesz neki. Minden egyéb aktív mozgásra alkalmatlan. Mind természete, mind fajtájából adódóan. Nem szabad futtatni, kicsi a lába, sok a szívprobléma náluk, légzési gondokról ne is beszéljünk. Hálistennek az enyémnek sem olyan nyomott a pofija, hogy röfögjön, de nagyon ritkán ő is szokott egyet kettőt. Nekik bőven elég annyi futás, amennyit kutyákkal futkároznak. Egy időben én is jártam vele futni, mondom megpróbálom hátha. Annak ellenére, hogy lent a kutyák után úgy fut mint egy agár, egyáltalán nem díjazta a futás este. Ő már 9-10kor ki van ütve és másnap 10ig ha teheti nem kel fel.

Nem lebeszélni akarlak a fajtáról, mert a maga módján ők is nagyszerű kutyák, de nem akarom, hogy abba a hibába ess mint én és utána pedig nem kaphatsz másik kutyát mint én is. A kutya meg 10-15 évre szól, főleg egy kistestű.

Meg a félreértések elkerülése végett írtam, hogy nem utálom a kutyám, csak nem ilyen az álom kutyám. Azért is írtam idézőjelekbe. Én neki is örülök van mellettem egy társ, de mondjuk a kedvenc fajtámhoz képest... Na hát értitek.

2012. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. márc. 31. 12:55
 15/21 A kérdező kommentje:
Milyen kutyád van? És miről nem szeretnél lebeszélni?
2012. márc. 31. 12:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Pekingim van, korábban is írtam. Én ajánlottam a Jack Russelt is :)
2012. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
jaaa csak nem látszik a neved.... te hány éves vagy?
2012. ápr. 1. 18:44
 18/21 anonim ***** válasza:
18 elmúltam :)
2012. ápr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szia hol laksz? mert most péntekig lehet elhozni egy csomó kiskutyát(kis testüek)mert ha valaki nem viszi el őket péntekig akkor mennek az Illatos útra:'( (miskolcon vannak a kicsik
2012. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
2.kerbe lakom sajnos most nem lenne jó mert még ahhoz csomó mindent kell csinálni itthon. de pl milyen fajták és mit csinálnak velük? am honnan van ennyi kutya?
2012. ápr. 13. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!