Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek kistestű kutyája van...

Akinek kistestű kutyája van milyen táppal etet?

Figyelt kérdés
szeretnék tápot váltani, de nem tudom milyenre, jó minőségű legyen,árban is jó,és hipoallergén..
2012. márc. 23. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hónapos bichon havanese kutyám van és csirke allergiás. Mi a purina pro plan lazacos tápját adjuk neki és eddig megette, de most már fel kell dobnunk valamivel, hogy megegye.:) Viszont ez szerintem csak hiszti és tökéletes a táp! Nem tudom neked mi számít drágának, de a 800 g-ot vesszük 1300.-ért, viszont nagy kiszerelésben kedvezőbb árban van.

Igaz ez bárányos, de szerintem ugyanolyan jó lehet: [link]

2012. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem kiírni hogy a pro plan-t próbáltuk sajnos megy tőle a hasa, de a másik kutyánk olyat kap, ő is havanese :)
2012. márc. 23. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el etetni a Kennel1s favourite féle táppal én nagyon megvagyok vele elégedve. Sok ízesítés van belőle és sok külön speciális tápjuk van. Árban is elfogadható 780 Ft/kg
2012. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
* Kennel's favourite
2012. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor jól belenyúltam!:)


Az viszont biztos, hogy a táptól ment a hasa? Mert az én kutyámnak is ment a hasa a tápváltás után, de amikor hozzászokott, akkor ez is elmúlt.:) Elvileg van olyan fajtája ennek a tápnak, ami érzékeny gyomrú kutyáknak van.

2012. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint 1. vagyok


Még eszembe jutott, hogy az egyik eledeles boltban ezt a tápot is ajánlották nekem: [link]


Elvileg nagyon magas a fehérje tartalma. Én most azon gondolkodom, hogy ilyenre váltunk neki, ha betölti a 6. hónapot.:)

2012. márc. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

biztos hogy a táp miatt..

hasmenése volt ,adtunk neki rizst meg minden, rendbe jött aztán már 3x is ment hasa és véres is volt ,elvittük dokihoz ,diétáznia kellett és mondta hogy érzékeny gyomrú kutyáknak valót vegyünk neki, mivel eddig is azt kapta gondoltuk adjuk neki tovább, de 2 heti rizses diéta után teljesen normális volt a széklet, ahogy egy kevéske tápot hozzá kevertünk a rizshez már ment a hasa,2 napig így adtuk neki,továbbra is ment, váltottunk acanának a hipoallergén tápjára és már aznap láttuk a székleten a javulást ahogy az acanát adtuk neki..

szóval tuti hogy a táp volt a ludas...

amúgy idős kutyának kellene táp ,nem kölyök kutyának, de azért köszi :)

2012. márc. 23. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!