Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel mérgezik meg a kutyákat...

Mivel mérgezik meg a kutyákat ilyen könnyen? Sok kérdés van, hogy megmérgezték vagy fél ettől, de mégis mivel? Patkányméreg vagy valami mással szokták?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 01:29
1 2
 11/20 Catz ***** válasza:
93%

A nyers disznóhúsban nincsen szoprnyica! Ùristen, ezt honnan veszed??

A nyers disznóhúsban Aujetszky - vírus fordulHAT elö, ami a veszettséghez hasonló tüneteket produkál, és abban pusztul el a kutya, macska.

Ezért nem szabad neki nyersen adni a disznót, minden mást lehet.

2012. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

csabi A szekely válasza:


Mindeni mergezi a sajat kutyajat,ha bolti kutytappal eteti!



Mi számít boltinak?

2012. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Hússal bármit beadhatsz a kutyának.


Lehet hülyeség, de még a Lassie-ben olvastam, hogy úgy tanította a kutyát, hogy ne egyen a földről, hogy amit a földre szórt, azt csípős paprikával ízesítette, de amit a tálba rakott az jó volt. Lehet ez egy árható módszer :D

2012. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Annó, évekkel ezelőtt apukám próbálta megnevelni így a kutyáját, hogy jól be erős paprikáztatta a kajáját, és egy ismerősünket megkért, adja oda a kuvasz kutyánknak...

Megette, igaz megivott utána egy csomó vizet...:S

Szerintem is a kutyasuli a megoldás.

2012. márc. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Susie J. ***** válasza:

10:05 Én is megpróbáltam az erőspaprikát, de csak annyit értem el vele, hogy mostmár azt is megeszi a kutyám... :D


Az első kutyámat arzénnal mérgezték meg... Sajnos vannak kutyaellenes emberek, és lesznek is :(

2012. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Az én egyik kutyámba köpőcsővel mérgezett tűt juttattak. A hül...yegyerek anyja fodrász volt, onnan szedett valami vegyszert és így gyilkolt meg több kutyát is az utcában.

Sajnos ez ellen nem hatásos a kutya nevelése:(

2012. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%

Ja, egy másik kutyám túlélte a mérgezést. Nála nem derült ki, mi volt. Gyerekkoromban történt és néha arra gondolok, mi van, ha én mérgeztem meg? Akkoriban még nem tudtam, hogy a kutyára méreg a csoki, és mi van, ha akkor a szokásosnál több csokit adtam neki?


Sokan szerintem soha nem jönnek rá, hogy ők mérgezték meg a kutyájukat: pl. szőlővel, csokival...vagy ahogy egyszer jártam: Cataflammal, amit fájdalomcsillapítóként adtam a kutyának, csakhogy nem tudtam, hogy az nagyon durva méreg a kutyákra...Túlélte, de beleőszültünk a gyomorvérzésébe.

2012. szept. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Na hány kutyát sikerült kicsinálnod?
2013. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
Remélem sokat😉
2017. okt. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rágcsálóméreggel elég nehéz kinyírni egy kutyát, legalábbis egy nagytestűnek tényleg rengeteget (kilós nagyságrend, ha jól rémlik) kellene adni ehhez, az emberek (gyerekek) és háziállatok védelmében annyira kicsi koncentrációban van ezekben a termékekben a véralvadásgátló.
2017. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!