Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az első képen levő kutyus...

Az első képen levő kutyus csak szerintem husky?

Figyelt kérdés

[link]


Nem ez az amerikai eszkimó kutya?

[link]


2012. márc. 30. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

husky-malamud

szamojéd-am.eszkimó kutya

Ugyanazok a fajták, amelyek a földrajzi izoláltság miatt külön fejlődtek.

Az elsőbiztos nem husky, az lehetne ugyan tiszta fehér is, de sokkal szélesebb a feje (többek között)

ez egy am. eszkimó,a második képen szintén,csak törpe.

(mint a spiccnek ott is a törpének jelegzetes a stoppja)

2012. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan van benne husky is (nézzétek a szemét, felemás), de hogy mi még, azt nem tudom. Lehet, hogy szami, az amerikai típus általában nem olyan szőrös, mint az errefelé ismert angol és skandináv. A farka is hasonló nagyon. Szóval nekem leginkább husky-szami keveréknek tűnik.
2012. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
felemás szeme nemcsak a husky-nak lehet. Lehet a malamudnak,spiccnek, szamojédnek, am.eszkimónak is.
2012. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta szaminál sohasem láttam még felemás szeműt, pedig láttam azért már néhányat.... Nem fajtatiszta husky, de szerintem akkor is van benne "egy vonóval".
2012. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az FCI standard nem engedi a kék szemet szamojednál,de az amerikai igen.
2012. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azok között sem láttam még soha kék szeműt....
2012. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

És nem engedi meg:



"Eyes--Should be dark for preference; should be placed well apart and deep-set; almond shaped with lower lid slanting toward an imaginary point approximately the base of ears. Dark eye rims for preference. Round or protruding eyes penalized. Blue eyes disqualifying."

2012. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!